Aktualności

Fotoodmładzanie (laser IPL) - nordlys by Ellipse

Jak zachować młody i zdrowy wygląd skóry na lata? Przez cały rok eksploatujemy naszą skórę poddając ją działaniu różnych warunków atmosferycznych. Szczególnie brzemienna w skutkach jest ekspozycja na słońce. Intensywne opalanie pozostawia z reguły ślady na twarzy czy dekolcie, które czasem trudno nawet zamaskować delikatnym makijażem. Podobne przebarwienia pojawiają się wraz z upływem czasu także na grzbietach dłoni. Jak sobie z nimi radzić?

"Sekrety lekarzy" z dr. Witwickim w TVN

Popularny medyczny reality show "Sekrety lekarzy", w którym wzięli udział wybitni specjaliści wraz z dr. Witwickim, dzięki wysokiej oglądalności emitowany był zarówno w TVN Style jak i w TVN! Widzowie obejrzeć mogli m.in. skomplikowane operacje plastyczne czy ortopedyczne, które pacjentom przywróciły radość i jakość życia. 

Kolejny Dzień Otwarty już w sobotę, 24 czerwca!

Zapraszamy do odwiedzenia Gabinetu podczas kolejnej odsłony Dnia Otwartego w sobotę, 24 czerwca. Będzie to świetna okazja do kompleksowego zadbania o skórę, usta czy owal twarzy. W promocyjnej ofercie: mezoterapia skóry twarzy lub wybranej partii ciała, innowacyjny zabieg anti-aging – Electri oraz powiększanie ust Neauvia Lips, redukcja zmarszczek i wolumetria twarzy renomowanymi wypełniaczami. W promocji także zabiegi laserowe Ellipse! Wszystkie -10%.

Dr Witwicki ekspertem akcji "Uroda Bez Tabu"

Uroda Bez Tabu to akcja portalu "Wirtualna Klinika" (www.wirtualnaklinika.pl), która pomaga rozwiązywać trudne przypadki estetyczne, często uciążliwe w codziennym życiu. Dr n. med. Tadeusz Witwicki ma przyjemność być jednym z ekspertów tej inicjatywy. Zapraszamy do udziału wszystkich ciekawych nowoczesnych rozwiązań z dziedziny medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej!

Electri - błyskawiczna reaktywacja Twojej skóry

Nowy zabieg preparatem Electri by Hyalual to odpowiedź na wymagania aktywnych i zapracowanych osób, które nie chcą lub nie mogą pozwolić sobie na długą rekonwalescencję pozabiegową, ale chcą wyglądać świeżo i atrakcyjnie już po pierwszym podaniu preparatu. Electri, implementowany w drodze mezoterapii, łączy zalety kwasu hialuronowego i bursztynianu sodu. Redukuje cienie pod oczami i przebarwienia, odżywia skórę, niweluje płytkie zmarszczki i rozświetla cerę.

Redukcja naczynek (laser IPL) - nordlys by Ellipse

Popękane naczynka, teleangiektazje w obrębie twarzy to dość uciążliwy i czasem wstydliwy problem. Teraz jest na to skuteczna i bezpieczna terapia - zabiegi laserem IPL nordlys by Ellipse. Rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu, a procedura jest bezbolesna. Zapraszamy do zapisów na zabiegi pod nr tel. 728 840 465

Powiększanie ust Neauvia Lips - 800 PLN

Usta to niezwykle istotny element twarzy kobiety. Medycyna estetyczna pomaga jeszcze bardziej je podkreślić i uwypuklić. Zabieg innowacyjnym preparatem Neauvia Organic rewitalizuje delikatną skórę warg, nawilża oraz dodaje objętości, dając zarazem naturalny efekt. Do końca lipca zabieg uwydatnienia ust Neauvia Intense Lips w specjalnej cenie 800 PLN/ampułka (zamiast 1200 PLN).

Flebologia

Dzięki współpracy z dr n. med. Andrzejem Cichockim, chirurgiem naczyniowym i flebologiem, w naszej ofercie pojawiły się zabiegu z zakresu flebologii, czyli mające na celu leczenie chorób żył. Oprócz wsparcia merytorycznego wybitnych specjalistów, dysponujemy także nowoczesnym sprzętem, w czego efekcie proponować możemy rozwiązania na każdym etapie postępowania choroby.

Bezpieczna depilacja laserowa - laser diodowy Vectus

Trwałe usuwanie owłosienia laserem Vectus™ to maksimum bezpieczeństwa, skuteczności i wygody. Dzięki temu nowoczesnemu urządzeniu depilacja laserowa jest łatwiejsza i szybsza niż kiedykolwiek wcześniej. 

Dzień Otwarty - wolumetria twarzy i ust

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Gabinetu podczas kolejnej edycji Dnia Otwartego, która odbędzie się już w sobotę, 24 czerwca. Proponujemy bardzo atrakcyjne ceny wolumetrii poszczególnych obszarów twarzy - m.in. powiększenie ust (1 ampułka) w cenie 800 PLN. Zabiegi wykonywać będzie dr n. med. Tadeusz Witwicki, chirurg plastyk, wieloletni praktyk medycyny estetycznej, członek założyciel Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.