Aktualności

Dr Witwicki w nowym programie TVN Style

"Sekrety lekarzy" to najnowsza produkcja TVN Style o operacjach plastycznych, ortopedycznych oraz zabiegach medycyny estetycznej. W programie występuje m.in. dr Witwicki, który wykonuje operacje z zakresu chirurgii plastycznej.

Wielkanoc - najlepsze życzenia!

Drodzy Państwo,

Wraz z zespołem Gabinetu życzę Państwu pogodnych i radosnych Świąt Wielkanocnych.

T.Witwicki

Współpraca Gabinetu z psychologiem/psychoterapeutą

Miło jest nam poinformować, że Gabinet dr. Witwickiego rozpoczął współpracę psychologiem, psychoterapeutą poznawczo – behawioralnym. Mgr Karolina Strojecka konsultuje pacjentów po uprzednim kontakcie telefonicznym - nr tel. 605 745 737

Komórki macierzyste - terapia stawów, owłosionej skóry głowy oraz odmładzanie twarzy, rąk, dekoltu

Zastosowanie komórek macierzystych do poprawienia ukrwienia, rewitalizacji, działania przeciwzapalnego jest jednym z najnowszych osiągnięć współczesnej medycyny. Rezultaty terapii komórkami macierzystymi są pewne, przewidywalne i bardzo satysfakcjonujące.

Wesołych Świąt

Wraz z zespołem Gabinetu życzę Państwu Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz samych radosnych zdarzeń i wielu pozytywnych wyzwań w nadchodzącym 2017 roku!

T.Witwicki

Dieta: atrakcyjne pakiety dla naszych pacjentów!

W związku z tym, że dbamy o Wasze zdrowie, czujemy że nasza rola nie kończy się w momencie kiedy po zabiegu liposukcji czy abdominoplastyce zostaniecie wypisani z Gabinetu. Dlatego też naszym pacjentom proponujemy bezpłatną konsultację u dietetyka oraz atrakcyjne pakiety.

Współpraca z trenerem osobistym

Celem większości zabiegów, które oferujemy z zakresu chirurgii plastycznej czy medycyny estetycznej, jest poprawa wyglądu. To prawda, że "skalpel" lub nowoczesny sprzęt, a także doświadczenie chirurga, może znacznie przyspieszyć "dojście do celu" jakim jest kształtna sylwetka. Jednak aktywność fizyczna jest niezbędna do prowadzenia zdrowego stylu życia, a często także do podtrzymania efektów zabiegowych i do niej zawsze będziemy zachęcać naszych pacjentów.

Preparaty do mezoterapii

Preparaty do mezoterapii

Dzień Otwarty - zabiegi mezoterapii

Mezoterapia bywa nazywana "zastrzykiem młodości" - jest jednym z najbardziej cenionych zabiegów medycyny estetycznej. W zależności od wskazań, m.in. odżywia i rewitalizuje skórę twarzy i ciała, działa antycellulitowo i redukuje zmarszczki.