Historia

Zainspirowany medycznymi sukcesami rodziców, dr hab. Zofii Witwickiej oraz prof. Tadeusza Witwickiego, dr Witwicki podejmuje studia w warszawskiej Akademii Medycznej. Dyplom uzyskuje w 1979 roku.

W 1983 roku dr Witwicki uzyskuje Iº specjalizacji z chirurgii ogólnej. W tym czasie pracuje już w Klinice Chirurgii Plastycznej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, założonej przez twórcę chirurgii plastycznej w Polsce, prof. Michała Krausa. 

Dr Witwicki kształci się pod okiem jednego z największych autorytetów w kraju, prof. Michała Kraussa i w 1990 roku uzyskuje IIº specjalizacji z chirurgii plastycznej. Wkrótce po skończeniu specjalizacji, poza pracą w szpitalu, otwiera także prywatną praktykę lekarską pod kierunkiem doc. Zofii Witwickiej. Wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i chirurgii ręki.

W 1996 roku zostaje pracownikiem naukowym Centrum-Instytutu Onkologii w Oddziale Rekonstrukcyjnym. Wykonuje operacje rekonstrukcyjne głowy i szyi, a także we współpracy z onkologami zajmuje się rekonstrukcją piersi.
W 2002 roku broni pracę doktorską związaną z wykorzystaniem metod mikrochirurgicznych przy rekonstrukcji piersi własnymi tkankami i uzyskuje tytuł doktora nauk medycznych. Wprowadza po raz pierwszy w Polsce podłączanie płatów tkankowych do naczyń piersiowych wewnętrznych, jak również przenoszenie płata DIEP do rekonstrukcji piersi.

W 2013 roku dr Witwicki oddaje do dyspozycji Pacjentów Gabinet w warszawskim Wawrze. Kameralna placówka znajduje się w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku miasta.
Co ważne jednak, jest dobrze skomunikowana z centrum Warszawy. 

Dlaczego my?

Bezpieczeństwo

O bezpieczeństwo naszych pacjentów dba odpowiednio wyszkolony personel, w tym zespół anestezjologiczny z wieloletnim doświadczeniem. Bogata wiedza dr. Witwickiego – specjalisty chirurgii plastycznej, pozwala na zapewnienie im usług najwyższej jakości. Dr Witwicki wraz z zespołem lekarzy – specjalistów wykonał tysiące zabiegów, jest ponadto prekursorem wielu metod m.in. w chirurgii rekonstrukcyjnej. Gwarantem bezpieczeństwa są również nasi  partnerzy – firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, z gwarancją jakości.

 
więcej

Doświadczenie

Od początku istnienia prywatnej praktyki lekarskiej dr. Witwickiego cieszymy się uznaniem tysięcy pacjentów, którzy skorzystali 
z oferowanych przez nas zabiegów. Każdego pacjenta słuchamy z należytą atencją, aby sprostać wszystkim oczekiwaniom i dobrać najbardziej adekwatne metody działania, które dadzą optymalny rezultat. Ponadto, w naszym gabinecie pracują lekarze – specjaliści z wieloletnim stażem, którzy w dorobku lekarskim mają wiele zabiegów
z ponadprzeciętnymi wynikami.

 
więcej

Nowoczesny sprzęt

Gabinet dysponuje wysokiej klasy specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu może zaproponować pacjentom kompleksowe przygotowanie do zabiegu oraz wspomaganie rekonwalescencji po operacji. Dodatkowo, posiadamy nowoczesne i sprawdzone urządzenia laserowe służące do liposukcji tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki (SlimLipo 3D), epilacji (Palomar Vectus), redukcji blizn, pajączków, odmładzania skóry (nordlys by Ellipse: laser IPL oraz frakcyjny FRAX 1550). Dzięki temu pacjenci mogą czuć się bezpiecznie i korzystać z wysokiej jakości sprzętu dającego pewne rezultaty estetyczne.

 
więcej

Specjaliści

Nasi specjaliści edukację medyczną zdobywali na najlepszych uczelniach medycznych w Polsce i za granicą. Kształcili się pod bacznym okiem światowej klasy medycznych autorytetów. Co więcej, do tej pory regularnie podnoszą kwalifikacje na licznych szkoleniach w kraju, jak i zagranicznych.

 
więcej

Nasz profesjonalny zespół

dr n. med. Tadeusz St. Witwicki

Specjalista z dziedziny chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej 

Doświadczenie zdobywał m.in. pod auspicjami rodziców - doc. Zofii Witwickiej - wybitnej chirurg plastyk oraz laryngolog, a także prof. ortopedii Tadeusza Witwickiego.

Kształcił się na warszawskiej Akademii Medycznej oraz odbywał szkolenia w Pekinie, Glasgow, Los Angeles 
i Gandawie. Specjalizację z chirurgii plastycznej zdobył w Klinice Chirurgii Plastycznej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. Kierownikiem specjalizacji był twórca polskiej chirurgii plastycznej prof. Michał Krauss. Regularnie bierze udział w europejskich zjazdach z zakresu swojej specjalności (m.in. w Paryżu, w Rzymie, w Mediolanie, w Sztokholmie, w Oslo). Od przeszło 20 lat prowadzi własną praktykę lekarską.

Członek zalożyciel Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti – Aging Członek zwyczajny Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Członek Komitetu Organizacyjnego I zjazdu PTCHPRiE, Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej.

Międzynaradowy Trener Technik Rewitalizująco-Liftingujących APTOS, szkoleniowiec metody SlimLipo w Polsce, prowadzi szkolenia dla lekarzy z zakresu rekonstrukcji piersi.

Autor licznych publikacji z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej.

Konsultacje po umówieniu telefonicznym z recepcją - tel. 0048 728 840 465

dr n. med. Sławomir Mazur

Specjalista chirurg onkolog

Dr n. med. Sławomir Mazur Wydział Lekarski Warszawskiej Akademii Medycznej ukończył w 1984 r. W tym samym roku podjął pracę w Instytucie Onkologii w Warszawie przy ul.Wawelskiej 15. Pod okiem swojego mentora, prof. Andrzeja Kułakowskiego, zdobywał kolejne kwalifikacje chirurgiczne w tym specjalizację z chirurgii onkologicznej. 

W 1999 r. obronił pracę doktorską z tematuOcena współzależności pomiędzy stanem receptorów estrogenów, progesteronu i nabłonkowego czynnika wzrostu, a klinicznym przebiegiem raka sutka”

Obecnie pracuje w Klinice Nowotworów Piersi i Chirurgii Rekonstrukcyjnej Centrum Onkologii.- Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie, gdzie głównie zajmuje się operacjami rekonstrukcyjnymi piersi.

Jako pierwszy wprowadził do kliniki w celach terapeutycznych autologiczne tłuszczowe komórki macierzyste w celu regeneracji tkanek i rekonstrukcji piersi.

Jest autorem i współautorem dziesiątek prac naukowych w tym  ostatniego podręcznika Chirurgii Onkologicznej, rozdziału dotyczącego rekonstrucji piersi.

Od 25 lat współpracuje i jest  lekarzem warszawskich Amazonek. Bezpośrednio związany jest z Klubem Amazonek Warszawa Centrum.

Uwaga! Od stycznia konsultacje dr. Mazura odbywają się w Klinice OMED Kabaty na ul. Wąwozowej 21 - zapisy pod nr tel. 22 648 81 41

dr n. med. Andrzej Cichocki

Specjalista chirurg onkolog, chirurg naczyniowy

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie z roku 1977.

Wieloletni pracownik Akademii Medycznej w Warszawie. Od roku 1994 pracuje w Centrum Onkologii w Warszawie gdzie był min. kierownikiem bloku operacyjnego i Naczelnym Chirurgiem Centrum. Od roku 2004 jest kierownikiem Oddziału Chirurgii Kliniki Onkologicznej Centrum Onkologii w szpitalu przy ul. Wawelskiej. Mimo, że od ponad 20 lat zajmuje się głównie onkologią, to doktoryzował się w zakresie chirurgii naczyniowej (transplantacja zastawek żylnych w przewlekłej niewydolności żylnej). Od wielu lat poza onkologią zajmuje się leczeniem żylaków, obliteracją „pajączków”. Jest specjalistą chirurgii ogólnej i onkologicznej. Był stypendystą British Council w klinikach chirurgii naczyniowej i endokrynologicznej w Newcastle i w Bristol w Wielkiej Brytanii. Poza operacjami w zakresie chirurgii onkologicznej i endokrynologicznej (nowotwory układu pokarmowego, nadnerczy, tarczycy, przytarczyc) wykonuje operacje przepuklin, żylaków, proktologiczne.

Konsultacje po umówieniu telefonicznym z recepcją - tel. 0048 728 840 465

dr n. med. Jan Moczkowski

Specjalista ortopedii

Specjalizuje się w:

- leczeniu zmian zwyrodnieniowych przy pomocy przeszczepu komórek macierzystych: stawów kolanowych, skokowych, barkowych i biodra oraz entezopatii, takich jak łokieć tenisisty, kolano skoczka, zapalenie ścięgna Achillesa, ostroga piętowa

- leczeniu operacyjnym zniekształceń i dysfunkcji rąk (cieśń nadgarstka) i stóp (paluchy koślawe, palce młoteczkowate)

Ponadto w ofercie także:

-  endoprotezoplastyka bioder i kolana

-  blokady okołostawowe i dostawowe

-  ortopedia dziecięca (diagnostyka i leczenie)

Konsultacje po umówieniu telefonicznym z recepcją - tel. 0048 728 840 465

dr Halina Berońska-Kulicka

Absolwentka Akademii Medycznej w Krakowie. Pracowała po studiach w III Klinice Chirurgii Ogólnej Szpitala im. G. Narutowicza, gdzie pod kierunkiem prof. dr hab. Mariana Barczyńskiego uzyskała pierwszy stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej. Następnie odbyła w Warszawie czteroletnie szkolenie pod kierunkiem prof. dr hab. Michała Kraussa w Klinice Chirurgii Plastycznej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego uwieńczone egzaminem z wynikiem bardzo dobrym. Jako specjalista wróciła do Krakowa by współtworzyć w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. L. Rydygiera Oddział Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej. Przez sześć lat pełniła funkcję zastępcy ordynatora i rozwijała swoje umiejętności w zakresie chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Od 2001 roku zaczęła równolegle wykonywać zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej estetycznej. Od 2005 roku współpracuje z Centrum Chirurgii Plastycznej „Malia”. Była dyrektorem medycznym szpitala Luxmed w Warszawie. 

Konsultacje po umówieniu telefonicznym z recepcją - tel. 0048 728 840 465