Aktualności

Depilacja laserowa - laser diodowy Vectus

Trwałe usuwanie owłosienia laserem Vectus™ to maksimum bezpieczeństwa, skuteczności i wygody. Dzięki temu nowoczesnemu urządzeniu depilacja laserowa jest łatwiejsza i szybsza niż kiedykolwiek wcześniej. Zapisy na zabiegi - tel. 728 840 465

Chirurgia - zespół doświadczonych specjalistów

Dzięki współpracy z coraz szerszym gronem specjalistów, wciąż rozbudowujemy ofertę zabiegową w naszym Gabinecie. Już teraz obsługujemy pacjentów kwalifikujących się do zabiegów z zakresu chirurgii ręki, chirurgii onkologicznej, urologicznej lub skarżących się na bóle stawów.

Dołącz do nas na Facebooku!

Chcemy być bliżej Was - dlatego zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku - do polubienia, komentowania, rozmawiania :)

Facebook.com/drwitwickifanpage

Mezoterapia preparatami Hyalax i Jalevel

Podczas Dnia Otwartego zachęcamy do wybróbowania zabiegów mezoterapii preparatami na bazie kwasu hialuronowego Hyalax i Jalevel. Sprawdź który preparat pomoże Ci odzyskać blask i piękno Twojej skóry!

Media

Dr Witwicki, jako ekspert w dziedzinie chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, regularnie wypowiada się w mediach. Nasze innowacyjne i skuteczne zabiegi również często goszczą na łamach prasy drukowanej i online. Zapraszamy do lektury wybranych publikacji, gdzie dr Witwicki tłumaczy i doradza bezpieczne oraz sprawdzone metody.

Komórki regeneracyjne: Lipogems® - odmładzanie oraz rewitalizacja skóry

Zobacz efekty zastosowania innowacyjnej metody przeszczepu własnego tłuszczu Lipogems®. Zabieg pozwala na znaczną rewitalizację i odmłodzenie poddawanych działaniu obszarów - np. skóry twarzy czy grzbietów rąk. Technologię tę w zabiegach w chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej stosujemy jako pierwsi w Polsce.

"Pytaj i czuj się bezpieczna"

Dr Witwicki wziął udział w inauguracji ogólnopolskiej kampanii na rzecz bezpieczeństwa implantów piersi Pytaj i czuj się bezpieczna, której misją jest rzetelna, profesjonalna informacja w tematyce chirurgii plastycznej i odtwórczej piersi. Jako wybitny specjalista z zakresu chirurgii plastycznej, został jednym z ekspertów tej wyjątkowej akcji edukacyjnej. Za pośrednictwem naszej strony internetowej można zadawać pytania dotyczące implantów dr. Witwickiemu. Zapraszamy do kontaktu!

Endermologie® - schudnij bez skalpela!

LPG Lipomassage™ + Karboksyterapia Fenix

Marzysz o tym, aby wysmuklić i wymodelować swoje ciało? Jeszcze lepsze rezultaty daje połączenie zabiegów LPG Lipomassage™ wraz z Karboksyterapią Fenix! Opatentowana technika  Lipomassage™ uaktywnia proces uwalniania tłuszczu (lipolizy), eliminuje miejscowe złogi i niedoskonałości, w efekcie skóra staję się bardziej wygładzona i ujędrniona, następuje zredukowanie tkanki tłuszczowej oraz zmniejszenie cellulitu.

Dieta anti-aging

Niewłaściwe żywienie, brak aktywności fizycznej, kłopoty ze snem, stres i przemęczenie przyspieszają proces starzenia i zwiększają częstotliwość występowania schorzeń związanych z wiekiem. Dieta anti-aging pozwoli jak najdłużej cieszyć się zdrowiem i pięknym wyglądem. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapisz się na wizytę do naszego dietetyka - rejestracja pod nr tel. 728 840 465

Wypełniacze - teraz w cenie od 800 PLN

Zapraszamy do skorzystania z zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego, który nazywany jest "eliksirem młodości". Wstrzykiwanie preparatu, od wielu lat z powodzeniem stosowanego w medycynie estetycznej, daje dobre i przewidywalne rezultaty już po kilku dniach od iniekcji.