Aktualności

Wypełniacze - teraz w cenie od 800 PLN

Zapraszamy do skorzystania z zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego, który nazywany jest "eliksirem młodości". Wstrzykiwanie preparatu, od wielu lat z powodzeniem stosowanego w medycynie estetycznej, daje dobre i przewidywalne rezultaty już po kilku dniach od iniekcji. 

Urządzenie 3D LifeViz MINI dostępne podczas Dnia Otwartego w październiku!

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich, którzy zdecydują się odwiedzić nasz Gabinet 15 października (sobota) podczas Dnia Otwartego. Będzie można bezpłatnie skorzystać z zalet innowacyjnego narzędzia 3D LifeViz MINI do analizy skóry. Dokładna i kompleksowa ocena stanu skóry pozwoli na uświadomienie sobie jej potrzeb.

Dr Witwicki w nowym programie TVN Style

"Sekrety lekarzy" to najnowsza produkcja TVN Style o operacjach plastycznych, ortopedycznych oraz zabiegach medycyny estetycznej. W programie występuje m.in. dr Witwicki, który wykonuje operacje z zakresu chirurgii plastycznej.

Wielkanoc - najlepsze życzenia!

Drodzy Państwo,

Wraz z zespołem życzę Państwu pogodnych i radosnych Świąt Wielkanocnych.

T.Witwicki

Współpraca Gabinetu z psychologiem/psychoterapeutą

Miło jest nam poinformować, że Gabinet dr. Witwickiego rozpoczął współpracę psychologiem, psychoterapeutą poznawczo – behawioralnym. Mgr Karolina Strojecka konsultuje pacjentów po uprzednim kontakcie telefonicznym - nr tel. 605 745 737

Komórki macierzyste - terapia stawów, owłosionej skóry głowy oraz odmładzanie twarzy, rąk, dekoltu

Zastosowanie komórek macierzystych do poprawienia ukrwienia, rewitalizacji, działania przeciwzapalnego jest jednym z najnowszych osiągnięć współczesnej medycyny. Rezultaty terapii komórkami macierzystymi są pewne, przewidywalne i bardzo satysfakcjonujące.

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Drodzy Państwo,

Wraz z zespołem Gabinetu życzę Państwu pogodnych i radosnych Świąt Wielkanocnych.

T.Witwicki

Wesołych Świąt

Wraz z zespołem Kliniki życzę Państwu Wesołych Świąt, wielu pozytywnych wyzwań i sukcesów w nadchodzącym 2020 roku! 

T.Witwicki

Dieta: atrakcyjne pakiety dla naszych pacjentów!

W związku z tym, że dbamy o Wasze zdrowie, czujemy że nasza rola nie kończy się w momencie kiedy po zabiegu liposukcji czy abdominoplastyce zostaniecie wypisani z Gabinetu. Dlatego też naszym pacjentom proponujemy bezpłatną konsultację u dietetyka oraz atrakcyjne pakiety.

Preparaty do mezoterapii

Preparaty do mezoterapii