Aktualności

Urlopy - lipiec - sierpień

Szanowni Państwo,

Od 26 lipca do 19 sierpnia dr Witwicki wraz z Zespołem przebywa na urlopie i Klinika (włącznie z recepcją) jest nieczynna. Poniżej więcej informacji.

Podskórny biustonosz - nici Aptos

Zabieg podniesienia piersi nićmi APTOS pozwala na odzyskanie ładnego kształtu piersi, np. po przebytej ciąży i karmieniu. Można go wykonać u kobiet z rozmiarami do niedużego C. Zastosowanie nici APTOS w liftingu piersi daje przewidylny efekt oraz jest bezpieczne, pomaga przywrócić przy tym młody wygląd biustu bez użycia skalpela.

Tłuszcz - wróg czy sprzymierzeniec?

Zapraszamy do przeczytania krótkiego wywiadu z dr n. med. Tadeuszem Witwickim nt. wykorzystania własnej tkanki tłuszczowej, który ukazał się w październikowym numerze magazynu Manager.

Motiva - Twoje nowe naturalne piersi

Powiększanie piersi implantami to najbardziej popularny zabieg z zakresu chirurgii plastycznej. Dzięki szerokiej gamie implantów można osiągnąć bardzo dobre i estetyczne wyniki, zachowując bezpieczeństwo oraz to, co szczególnie cenią sobie Pacjentki wybierające implanty Motiva, naturalność w dotyku, a zarazem utrzymanie aktywnego stylu życia. 

My + RODO = :)

Jeżeli tutaj trafiłaś/eś, to znak, że cenisz swoją prywatność. Doskonale to rozumiemy, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie ten dokument, w którym znajdziesz zasady przetwarzania danych osobowych oraz wykorzystywania plików cookies i innych technologii śledzących w związku z korzystaniem ze strony internetowej www.drwitwicki.pl

Obowiązek informacyjny

Celem wywiązania się z obowiązku informacyjnego w zakresie przetwarzania danych, zamieszczamy szczegółowe informacje w poniższym pliku PDF

Rekonstrukcja piersi - bezpłatne konsultacje

Serdecznie zapraszamy na kolejne coroczne październikowe spotkanie z doktorem  dr n. med. Sławomirem Mazurem (chirurg onkolog). Podczas Dnia Otwartego 6 października (sobota) odbywać się będą bezpłatne konsultacje dot. rekonstrukcji piersi. Zapisy trwają - tel. 728 840 465.

Minimalnie inwazyjne, maksymalnie skuteczne

Trudno dziś wyobrazić sobie usługi medycyny estetycznej, bez oferty terapii laserowych. Aktualnie Pacjentom zaoferować możemy dwa nowoczesne lasery, diodowy laser VECTUS™ przeznaczony do depilacji laserowej i nordlys by Ellipse– laser, który (w zależności od zastosowania różnego rodzaju głowic) redukuje naczynka, pajączki i blizny, służy do resurfacingu (intensywnego odnowienia skóry) i fotoodmładzania

Zabiegi laserem nordlys by Ellipse

Trudno dziś wyobrazić sobie ofertę medycyny estetycznej bez terapii laserowych. Poszczególne lasery mają swoje szczególne przeznaczenie. Jednak pomimo, że każdy laser "walczy" z innym problemem, zaletą tego rodzaju terapii jest z reguły niewielka inwazyjność i brak potrzeby długiej rekonwalescencji (zwykle nie wyłącza nas z codziennych zajęć i nie wymaga urlopu czy zwolnienia). 

Depilacja laserowa w Black Friday i Mikołajki - 50%

Zapraszamy do rozpoczęcia serii zabiegów depilacji laserowej jednym z najbardziej nowoczesnych laserów diodowych Vectus. Już w ten piątek (29.11) zniżka -50% na bikini, twarz, ręce, łydki, uda, brzuch. Efekt widać już po pierwszym zabiegu! Zapraszamy do zapisów na piątkowe (29.11 i 6.12) zabiegi w promocyjnych cenach!