Blog

Metody korekcji nosa - którą wybrać?

Nos - centralny element twarzy. Nie da się go niczym "zamaskować" (jak np. odstające uszy dłuższymi włosami). U pań niewiele pomoże też makijaż. Zwykle, w przypadku niezadowolenia z kształtu, wyniosłości, szerokości, opadania, kształtu i wielkości skrzydełek, garbka czy efektów urazu, opcja jest jedna - "interwencja estetyczna". Polecamy zapoznać się z listą dostępnych metod - po krótce omawiamy też ich wady i zalety.

Blizny - co warto wiedzieć?

Nieodłącznym elementem zabiegów chirurgicznych i chirurgii plastycznej są blizny. Ich estetyka zależy oczywiście od "ręki chirurga", ale także od indywidualnych cech danej pacjentki/pacjenta i postępowania pooperacyjnego. Co warto wiedzieć na temat procesu gojenia? Jak postępować z bliznami? Zapraszamy do przeczytania naszego posta na ten temat.

Powiększanie piersi - często zadawane pytania

Przed każdym zabiegiem chirurgicznym pojawiają się pytania i wątpliwości. Z niektórymi spotykamy się bardzo często. Zdecydowaliśmy więc, że warto raz na zawsze obalić mity i odpowiedzieć na nurtujące zagadnienia dot. powiększania piersi implantami.