Korekcja zmarszczek mimicznych (Botox)

Uznana i szeroko stosowana metoda usuwania zmarszczek związanych z mimiką twarzy. Jedną z zalet stosowania preparatu jest bezpieczeństwo i przewidywalność wyniku. Co ważne, zabieg ten nie wymaga rekonwalescencji, co oznacza, że do normalnego funkcjonowania można powrócić bezpośrednio po zabiegu.

Wskazania:

  • Nadmierne zmarszczki związane z mimiką (np. zmarszczki poprzeczne i pionowe czoła, kurze łapki, zmarszczki pionowe ust, zmarszczki poprzeczne na nosie).

Przed zabiegiem:

Niezbędna jest konsultacja, podczas której lekarz specjalista odpowiada na wszystkie nurtujące pacjenta pytania. Ponadto przez min. 10 dni przed zabiegiem nie można przyjmować środków rozrzedzających krew (np. aspiryna).

Rodzaj znieczulenia:

Bez znieczulenia, ewentualnie wysmarowanie maścią miejscowo znieczulającą.

Czas trwania zabiegu:

W zależności od liczby okolic: od 20 do 40 min.

Przebieg zabiegu:

Po dezynfekcji skóry, wstrzyknięcie Botoxu w odpowiednie miejsce.

Zalecenia pooperacyjne:

Zakaz masażu miejsc ostrzykiwanych oraz pochylania głowy przez kilka godzin po zabiegu. Mogą wystąpić niewielkie siniaczki związane z przekłuciem skóry przez igłę.

Czas rekonwalescencji:

Efekt widoczny po 2 do 7 dniach, utrzymuje się 4 – 6 miesięcy.

UWAGA: Botox może być również zastosowany do przeciwdziałania poceniu się pach, jak i innych części ciała.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Porozmawiaj ze specjalistą podczas osobistej wizyty. Telefoniczna rezerwacja wizyt pod nr tel. 728 840 465 lub 22 648 81 42 . Możliwe także rezerwacje online za pośrednictwem portalu znanylekarz.pl (pojedyncze poranne terminy) tutaj >> http://bit.ly/RezerwacjaWizyt Jeśli nie ma wolnych terminów online, warto skontaktować się z nami telefonicznie. Zapraszamy!

Powrót do listy