Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym (PRP)

Terapia regeneracyjna PRP jest nowoczesną, odmładzającą skórę procedurą anti-aging, która stymuluje własny potencjał organizmu pacjenta do odbudowy tkanek. Zabieg ma na celu napięcie, wygładzenie skóry i poprawę jej tekstury oraz kolorytu.

Zobacz też: mezoterapia igłowa, mezoterapia mikroigłowa (microPen), redermalizacja - nowy zabieg anti-aging

Zalety mezoterapii osoczem bogatopłytkowym:

Wstrzyknięcie PRP cienką igłą przez skórę umożliwia uwolnienie czynników wzrostu z osocza bogatopłytkowego (PRP), co w konsekwencji powoduje namnażanie komórek, tworzenie się naczyń krwionośnych oraz, co najważniejsze, tworzenie nowych struktur kolagenu - wszystkie te procesy są kluczowymi w terapii anti-aging. Osocze PRP stosowane w naszym Gabinecie ma ok. 8-krotną koncentrację płytek.

Jak przygotowuje się PRP?

Mała próbka krwi pacjenta (od 40ml) jest przetwarzana przy użyciu wysoko specjalistycznego sprzętu medycznego (Angel System), aby wyodrębnić plazmę bogatopłytkową - PRP. Tak przygotowane unikalne PRP, zawierające czynniki wzrostu, jest wstrzykiwane punktowo pod skórę twarzy, szyi, dekoltu, rąk i innych obszarów wymagających rewitalizacji.

Jak długo trwa zabieg?

Procedura zajmuje od 20 minut do jednej godziny.

Efekty zabiegu:

Efekty zabiegu postępują stopniowo wraz z odbudowującymi się włóknami kolagenowymi. Skóra po 1-2 tyg. jest bardziej napięta i wygładzona. Zanikają przebarwienia. Zabieg wykonywany jest jednorazowo, może być powtarzany, w zależności od szybkości naturalnych procesów starzenia się skóry.

Powrót do listy Galeria zdjęć