Aktualności

Fotoodmładzanie (laser IPL) - nordlys by Ellipse

Jak zachować młody i zdrowy wygląd skóry na lata? Przez cały rok eksploatujemy naszą skórę poddając ją działaniu różnych warunków atmosferycznych. Szczególnie brzemienna w skutkach jest ekspozycja na słońce. Intensywne opalanie pozostawia z reguły ślady na twarzy czy dekolcie, które czasem trudno nawet zamaskować delikatnym makijażem. Podobne przebarwienia pojawiają się wraz z upływem czasu także na grzbietach dłoni. Jak sobie z nimi radzić?

Dzień Otwarty - Wszystko o rekonstrukcji piersi

Serdecznie zapraszamy na kolejne coroczne październikowe spotkanie z naszymi specjalistami - specjalistą chirurgii plastycznej dr n. med. Tadeuszem Witwickim oraz onkologiem dr n. med. Sławomirem Mazurem. Podczas Dnia Otwartego 4 października (piątek) w godz. 16:00 - 19:00 odbywać się będą bezpłatne konsultacje dot. rekonstrukcji piersi. Zapisy trwają - tel. 728 840 465.

 

Electri - błyskawiczna reaktywacja Twojej skóry

Nowy zabieg preparatem Electri by Hyalual to odpowiedź na wymagania aktywnych i zapracowanych osób, które nie chcą lub nie mogą pozwolić sobie na długą rekonwalescencję pozabiegową, ale chcą wyglądać świeżo i atrakcyjnie już po pierwszym podaniu preparatu. Electri, implementowany w drodze mezoterapii, łączy zalety kwasu hialuronowego i bursztynianu sodu. Redukuje cienie pod oczami i przebarwienia, odżywia skórę, niweluje płytkie zmarszczki i rozświetla cerę.

Dr Witwicki ekspertem akcji "Uroda Bez Tabu"

Uroda Bez Tabu to akcja portalu "Wirtualna Klinika" (www.wirtualnaklinika.pl), która pomaga rozwiązywać trudne przypadki estetyczne, często uciążliwe w codziennym życiu. Dr n. med. Tadeusz Witwicki ma przyjemność być jednym z ekspertów tej inicjatywy. Zapraszamy do udziału wszystkich ciekawych nowoczesnych rozwiązań z dziedziny medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej!

Redukcja naczynek (laser IPL lub Nd:YAG) - nordlys by Ellipse

Popękane naczynka, teleangiektazje w obrębie twarzy to dość uciążliwy i czasem wstydliwy problem. Teraz jest na to skuteczna i bezpieczna terapia - zabiegi laserem nordlys by Ellipse. Rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu, a procedura jest bezbolesna. Zapraszamy do zapisów na zabiegi pod nr tel. 728 840 465

Powiększanie ust Neauvia Lips

Usta to niezwykle istotny element twarzy kobiety. Medycyna estetyczna pomaga jeszcze bardziej je podkreślić i uwypuklić. Zabieg innowacyjnym preparatem Neauvia Organic rewitalizuje delikatną skórę warg, nawilża oraz dodaje objętości, dając zarazem naturalny efekt. 

"Sekrety lekarzy" z dr. Witwickim w TVN

Popularny medyczny reality show "Sekrety lekarzy", w którym wzięli udział wybitni specjaliści wraz z dr. Witwickim, dzięki wysokiej oglądalności emitowany był zarówno w TVN Style jak i w TVN! Widzowie obejrzeć mogli m.in. skomplikowane operacje plastyczne czy ortopedyczne, które pacjentom przywróciły radość i jakość życia. 

Dzień Otwarty - zabiegi mezoterapii

Mezoterapia bywa nazywana "zastrzykiem młodości" - jest jednym z najbardziej cenionych zabiegów medycyny estetycznej. W zależności od wskazań, m.in. odżywia i rewitalizuje skórę twarzy i ciała, działa antycellulitowo i redukuje zmarszczki.

Dzień Otwarty już w piątek, 13 października!

Zapraszamy do odwiedzenia Gabinetu podczas Dnia Otwartego w piątek, 13 października. Wczesna jesień to idealny czas na zadbanie o skórę po wakacjach - nawilżenie, odżywienie jej, a także odmłodzenie. W promocyjnej ofercie proponujemy: liftingującą mezoterapię skóry twarzy lub wybranej partii ciała, innowacyjny zabieg anti-aging – Electri oraz powiększanie ust Neauvia Lips, redukcję zmarszczek i wolumetrię twarzy renomowanymi wypełniaczami. W promocji także zabiegi laserowe Ellipse i depilacja laserowa Vectus! Wszystkie -10%. 

Flebologia - piękne nogi na lato

Dzięki współpracy z dr n. med. Andrzejem Cichockim, chirurgiem naczyniowym i flebologiem, w naszej ofercie pojawiły się zabiegu z zakresu flebologii, czyli mające na celu leczenie chorób żył. Oprócz wsparcia merytorycznego wybitnych specjalistów, dysponujemy także nowoczesnym sprzętem, w czego efekcie proponować możemy rozwiązania na każdym etapie postępowania choroby.