Dr Witwicki Chirurgia Plastyczna

ul. Francuska 42
03-906 Warszawa (Saska Kępa)

+48 728 840 465
Skontaktuj się ws. zabiegu:
gabinet@drwitwicki.pl

Twarz

Lifting twarzy

Lifting twarzy (operacyjny) przeznaczony dla osób dojrzałych, u których występuje wiotkość skóry twarzy, niekwalifikująca się do podniesienia przeszczepem tkanki tłuszczowej lub wszczepieniem nici.

więcej

Lifting nićmi stałymi lub rozpuszczalnymi Aptos

Lifiting nićmi stałymi lub rozpuszczalnymi Aptos przeznaczony jest dla osób z nieznacznym opadaniem tkanek. Zabieg jest małoinwazyjny, krótki, najczęściej wykonywany w znieczuleniu miejscowym, z niewielkim obrzękiem pozabiegowym. Dzięki temu pacjent może szybko powrócić do normalnego funkcjonowania, uzyskując pewny i przewidywalny wynik. W zależności od potrzeb lub życzenia pacjenta, używane są nici Aptos o działaniu czasowym (ok. 2 lat) lub trwałym.

więcej

Plastyka powiek (korekcja powiek)

Korekcja powiek przeznaczona jest dla osób, które chcą odmłodzić twarz i spojrzenie. Zabieg pozwala na uzyskanie wyglądu lżejszych, młodszych, bardziej wypoczętych oczu.

więcej

Korekcja nosa

Korekcją nosa najczęściej zainteresowane są osoby niezadowolone z kształtu nosa. Zabieg dotyczyć może m.in. części chrzęstnej nosa, tworzącej czubek i skrzydełka. Pozwala na zmianę kształtu m.in. czubka nosa i wymodelowanie tej części. Operacja nosa w części chrzęstnej może być wykonana w znieczuleniu miejscowym, wtedy też przebieg pooperacyjny jest lżejszy i krótszy. W zależności od zakresu zabiegu i oczekiwanego efektu, dr Witwicki dobiera odpowiednią metodę operacyjną.

więcej

Korekcja nosa nićmi Aptos

Zastosowowanie nici Aptos w medycynie estetycznej jest wynikiem wieloletniej pracy doświadczonych chirurgów plastykow. Co do zasady nici Aptos rekomendowane są, aby zapobiegać ptozie, czyli opadaniu tkanek (anti-ptosis, stąd nazwa Aptos). Metodą z wykorzystaniem nici można skorygować także czubek nosa.

więcej

Korekcja nosa kwasem hialuronowym

Ta metoda korekcji nosa przeznaczona jest dla osób, które zainteresowane są nieznaczną korekcją uzupełniającą objętość, jak również podnoszącą opadające tkanki – np. czubek nosa, kąt czołowo-nosowy. Zaletą korekcji nosa kwasem hialuronowym jest mała inwazyjność i możliwość modelowania nosa.

więcej

Korekcja zmarszczek mimicznych toksyną botulinową

Uznana i szeroko stosowana metoda usuwania zmarszczek związanych z mimiką twarzy. Jedną z zalet stosowania preparatu jest bezpieczeństwo i przewidywalność wyniku. Co ważne, zabieg ten nie wymaga rekonwalescencji, co oznacza, że do normalnego funkcjonowania można powrócić bezpośrednio po zabiegu.

więcej

Wolumetria twarzy kwasem hialuronowym

Zabieg przeznaczony dla osób w średnim wieku, u których nastąpiło zmniejszenie objętości tkanki tłuszczowej, jak i nieznaczne opadnięcie tkanek i utrata napięcia. Efektem zabiegu jest uzyskanie młodszego wyglądu, poprawienie kształtu twarzy i przywrócenie objętości tkanek w pożądanych miejscach.

więcej

Powiększenie ust kwasem hialuronowym

Zabieg przeznaczony jest dla osób chcących podkreślić, uwydatnić usta. Głównymi zaletami tej metody powiększenia ust są przewidywalność efektu, szybka rekonwalescencja i minimalna inwazyjność zabiegu.

więcej

Komórki macierzyste: Lipogems® – odmładzanie oraz rewitalizacja twarzy

Lipogems® to innowacyjna metoda otrzymywania tkanki tłuszczowej z dużą zawartością komórek macierzystych pozwalająca na podawanie jej jak wypełniacza. Dla pacjenta oznacza to niewielki obrzęk pooperacyjny, poprawę objętości i usunięcie stanów zapalnych skóry, rewitalizację i poprawę krążenia. Zabiegi z wykorzystaniem Lipogems® w medycynie estetycznej wykonujemy jako pierwsi w Polsce.

więcej

Plastyka odstających uszu

Plastyka odstających uszu jest zabiegiem małoinwazyjnym, nie pozostawiającym widocznych blizn, korygującym bardzo widoczną wadę budowy małżowin usznych. Dzięki korekcie uszu można pozbyć się niekorzystnego wyglądu, a co za tym idzie, poprawić samoocenę. Do zabiegu kwalifikują się już nawet dzieci od 7. roku życia, mające poczucie wady i chcące się jej pozbyć.

więcej

Plastyka płatków usznych

Najczęstszą przyczyną poddawania się korekcji płatków usznych jest ich rozerwanie spowodowane noszeniem kolczyków lub zdecydowanie odbiegająca od normy wielkość lub kształt płatka. Jest to zabieg małoinwazyjny, dający dobre wyniki.

więcej

Botoks – leczenie bólów migrenowych

Oferujemy możliwość leczenia bólów migrenowych. Efekt kuracji (ostrzyknięcia punktów wrażliwych Botoxem) utrzymuje się kilka miesięcy. Warunkiem poddania się zabiegowi jest dokładne zdiagnozowanie schorzenia.

więcej

Endermolift™ 2 – zabiegi odmładzające

W 100% naturalna, przeciwzmarszczkowa i odmładzająca technika dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Znacznie poprawia kondycję skóry, redukując zmarszczki i stymulując skórę do produkcji kolagenu.

więcej

Fotoodmładzanie laserowe (laser IPL)

Jak zachować młody i zdrowy wygląd skóry na lata? Przez cały rok eksploatujemy naszą skórę poddając ją działaniu różnych warunków atmosferycznych. Szczególnie brzemienna w skutkach jest ekspozycja na słońce. Intensywne opalanie pozostawia z reguły ślady na twarzy czy dekolcie, które czasem trudno nawet zamaskować delikatnym makijażem. Podobne przebarwienia pojawiają się wraz z upływem czasu także na grzbietach dłoni. Jak sobie z nimi radzić? Fotoodmładzanie laserowe pozwala na wyrównanie kolorytu skóry i usunięcie nieestetycznych przebarwień, a także widoczne odmłodzenie skóry.

więcej

Lipoliza – podbródek

Lipolizę podbródka wykonuje się u osób z nadmiernie rozwiniętą tkanką tłuszczową podbródka. Jest to idealne rozwiązanie dla tych pacjentów, którzy obawiają się interwencji chirurgicznej (liposukcji).

więcej

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa bywa nazywana „zastrzykiem młodości” – jest jednym z najbardziej cenionych zabiegów medycyny estetycznej. W zależności od wskazań, m.in. odżywia i rewitalizuje skórę twarzy i ciała, działa antycellulitowo i redukuje zmarszczki.

więcej

Mezoterapia komórkami macierzystymi

Zabieg przeznaczony dla osób chcących w nieinwazyjny sposób znacznie poprawić kondycję i wygląd skóry twarzy.

więcej

Mezoterapia mikroigłowa (microPen)

Terapia mikroigłowa microPen wpływa na stymulację naturalnego procesu regeneracji dzięki tworzeniu mikroskopijnej wielkości nakłuć, co powoduje przyspieszone procesy naprawcze tkanek. Pozwala także na wchłanianie składników aktywnych w podawanych preparatach o właściwościach nawilżających, odżywczych, napinających (aminokwasy, peptydy, anyoksydanty, witaminy, mikroelementy)

więcej

Podanie osocza bogatopłytkowego (PRP) – twarz/szyja/dekolt

Terapia regeneracyjna PRP jest nowoczesną, odmładzającą skórę procedurą anti-aging, która stymuluje własny potencjał organizmu pacjenta do odbudowy tkanek. Zabieg ma na celu napięcie, wygładzenie skóry i poprawę jej tekstury oraz kolorytu.

więcej

Redermalizacja – nowy zabieg anti-aging

Redermalizacja to nowa metoda prewencji starzenia się i odnowy skóry. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych preparatów Xela Rederm® szwajcarskiej firmy Hyalual zawierających bursztynian sodu oraz kwas hialuronowy, następuje regulacja biochemicznych i fizjologicznych procesów w komórkach. Zabieg skutecznie blokuje powstawanie wolnych rodników i zapobiega odwodnieniu skóry. Redermalizację stosuje się na twarz, szyję, dekolt, dłonie oraz pod oczy.

więcej

Resurfacing (laser FRAX 1550) – zagęszczenie skóry

Resurfacing to zabieg, który dzięki działaniu lasera, pozwala na bezpieczne pozbycie się wierzchniej warstwy skóry, czyli naskórka. Celem zabiegu jest odmłodzenie skóry, pozbycie się „zniszczonej” warstwy.

więcej

Wszczepienie implantu w twarz

Zabieg przeznaczony jest dla osób wymagających uzupełnienia objętości kości lub tkanek, najczęściej w obrębie łuków jarzmowych, okolic podstawy nosa lub bródki.

więcej

Wycięcie zmiany nowotworowej

Zmiany zakwalifikowane do wycięcia po badaniu dermoskopowym powinny być usunięte. W przypadkach trudnych zapewniamy zespół: onkolog + chirurg plastyk. Specjalista onkolog zadba, aby zmiana była dobrze oceniona i wycięta z odpowiednim, bezpiecznym marginesem, a chirurg plastyk starannie zamknie ranę, mając na uwadze efekt estetyczny zabiegu.

więcej

VECTUS™ – depilacja laserowa twarzy (dla kobiet i mężczyzn)

VECTUS™ to najbezpieczniejsza dostępna na rynku metoda depilacji laserowej. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. W końcu można bezpiecznie i bezboleśnie pozbyć się niechcianego owłosienia.

więcej

Porażenie nerwu twarzowego – nici Aptos

Zabieg korekcji asymetrii twarzy w wyniku porażenia nerwu twarzowego nićmi Aptos jest skuteczną metodą poprawy estetyki tkanek twarzy po przebytym porażeniu nerwu twarzowego. Może być wykonany w przypadku braku rokowań samoistnej poprawy, po 2 latach od uszkodzenia.

więcej

Redukcja zmarszczek kwasem hialuronowym

Zapraszamy do skorzystania z zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego, który nazywany jest „eliksirem młodości”. Wstrzykiwanie preparatu, od wielu lat z powodzeniem stosowanego w medycynie estetycznej, daje dobre i przewidywalne rezultaty już po kilku dniach od iniekcji, a rekonwalescencja po zabiegu jest z reguły bardzo krótka (1-2 dni) i mało uciążliwa. Kwasem hialuronowym można modelować kształt i wielkość ust, owal twarzy, wypełniać zmarszczki statyczne.

więcej

Lifting nićmi stałymi lub rozpuszczalnymi Aptos

Lifiting nićmi stałymi lub rozpuszczalnymi Aptos, tzw. lifting bez skalpela, przeznaczony jest dla osób z nieznacznym opadaniem tkanek. Zabieg jest małoinwazyjny, krótki, wykonywany w znieczuleniu miejscowym, z niewielkim obrzękiem pozabiegowym. Dzięki temu pacjent może szybko powrócić do normalnego funkcjonowania, uzyskując pewny i przewidywalny wynik. W zależności od potrzeb lub życzenia pacjenta, używane są nici Aptos o działaniu czasowym (ok. 2 lat) lub trwałym.

więcej