Dr Witwicki Chirurgia Plastyczna

ul. Francuska 42
03-906 Warszawa (Saska Kępa)

+48 728 840 465
Skontaktuj się ws. zabiegu:
gabinet@drwitwicki.pl

Ciało

Liposukcja z obkurczaniem skóry – laserowe odsysanie tłuszczu

Liposukcja z jednoczasowym obkurczaniem skóry to nowoczesna metoda modelowania sylwetki, polegająca na laserowej redukcji tkanki tłuszczowej. Jest to zabieg mniej inwazyjny w stosunku do tradycyjnej liposukcji, a przy tym całkowicie skuteczny. Zastosowanie różnych długości fal oddziałowujących selektywnie na tkankę tłuszczową i skórną pozwala na uzyskanie równomiernego i skutecznego efektu.

więcej

Argo Plasma – obkurczanie skóry

Po znacznej utracie wagi lub liposukcji, może pojawić się problem wiotkiej skóry. Dzięki przełomowej technologii plazmy argonowej, możemy bezpiecznie i skutecznie obkurczyć, zwiększyć napięcie i poprawić jędrność skóry.

więcej

Plastyka brzucha (abdominoplastyka)

Plastyka brzucha (abdominoplastyka) to zabieg, który pozwala odzyskać pożądany wygląd brzucha np. po przebytej ciąży bądź po znacznej utracie wagi. Ma na celu m.in. usunięcie nadmiaru obwisłej skóry, a przy zastosowaniu jednoczesnej liposukcji, redukuje także ilość tkanki tłuszczowej zlokalizowanej w okolicy brzucha.

więcej

Przeszczep tłuszczu (lipotransfer)

Wraz z wiekiem czy też w następstwie chorób/wypadków, niektórym miejscom ciała lub twarzy może brakować objętości i kształtu. Doskonałym rozwiązaniem w tym przypadku jest przeszczep tłuszczu (tzw. lipotransfer) lub wypełnianie tłuszczem (lipofilling) z wykorzystaniem różnych metod – np. metody Puregraft.

więcej

Plastyka łydek (powiększenie implantami)

Plastykę łydek wykonuje się u osób z asymetrią łydek lub znacznym niedorozwojem mięśni. Pozwala na zwiększenie objętości lub/i wyrównanie symetrii.

więcej

Plastyka ramion

Zabieg dla osób, u których nastąpiła znaczna utrata wagi lub/i zwiotczenie tkanek ramion. Pozwala odzyskać prawidłowy zarys ramion i napięcie skóry.

więcej

Plastyka ud

Zabieg przeznaczony jest dla osób, u których wystąpiła znaczna utrata wagi lub po rozległych zabiegach liposukcji w obrębie kończyn dolnych. Pozwala odzyskać prawidłowy zarys ud i napięcie skóry.

więcej

Zmniejszenie warg sromowych

Zbyt duże wargi sromowe bywają powodem do kompleksów dla wielu kobiet. Dzięki temu zabiegowi wykonywanemu w znieczuleniu miejscowym, można szybko i skutecznie rozwiązać ten intymny problem.

więcej

Botoks – leczenie bólów migrenowych

Oferujemy możliwość leczenia bólów migrenowych. Efekt kuracji (ostrzyknięcia punktów wrażliwych Botoxem) utrzymuje się kilka miesięcy. Warunkiem poddania się zabiegowi jest dokładne zdiagnozowanie schorzenia.

więcej

Endermologia: LPG® Lipomassage™

Endermologia: LPG® Lipomassage™ to innowacyjna metoda redukcji tkanki tłuszczowej, która naturalnie eliminuje miejscowe złogi tłuszczu. Zabiegi endermologii stymulują lipolizę oraz pobudzają skórę do produkcji kolagenu, co sprawia że nie tylko traci się zbędne centymetry, ale zyskuje także jędrną skórę.

więcej

Flebologia: pajączki, żylaki

Źylaki i pajączki to częsta dolegliwość wielu ludzi, niezaleźnie od płci. Pacjentom zaproponować możemy szereg metod pozwalających na bezpieczne rozwiązanie tego uciążliwego problemu. W ofercie: laseroterapia, skleroterapia, miniflebektomia lub leczenie operacyjne żylaków

więcej

Komórki regeneracyjne: Lipogems® – odmładzanie grzbietów rąk

Lipogems® to innowacyjna metoda otrzymywania tkanki tłuszczowej z dużą zawartością komórek regeneracyjnych pozwalająca na podawanie jej jak wypełniacza. Dla pacjenta oznacza to niewielki obrzęk pooperacyjny, poprawę objętości i usunięcie stanów zapalnych skóry, rewitalizację i poprawę krążenia. Zabiegi z wykorzystaniem Lipogems® w medycynie estetycznej zaczęliśmy wykonywać jako pierwsi w Polsce.

więcej

Modelowanie sylwetki preparatem Aqualyx

Preparat Aqualyx służy do miejscowego modelowania sylwetki. Jeśli pacjentka posiada gdzieś nieznaczne naddatki tkanki tłuszczowej, z powodzeniem może skorzystać z tego rozwiązania. Zastosowanie znajdzie on w przypadku np. zbyt wydatnego podbródka lub lokalnego otłuszczenia na brzuchu. „Zgubić” można nawet kilka centrymetrów.

więcej

Leczenie przepukliny brzusznej

Przepuklina to uwypuklenie otrzewnej (błony otaczającej narządy jamy brzusznej) w postaci „worka” widocznego w powłokach brzucha. Powstają w miejscach gdzie inne tkanki (mięśnie, powięź) są zbyt wiotkie, aby utrzymać narządy wewnętrzne, przede wszystkim jelita, na swoim miejscu w jamie brzusznej. Operacyjne leczenie przepuklin pozwala na rozwiązanie problemu.

więcej

Ortopedia: regeneracja stawów komórkami macierzystymi

Zabieg przeznaczony dla osób ze stwierdzoną chorobą zwyrodnieniową stawów. Służy regeneracji i naprawie uszkodzonych chrząstek stawowych i tkanek oraz zmniejszeniu stanu zapalnego i bólów stawów.

więcej

Chirurgia ręki

W Gabinecie oferujemy również zabiegi z zakresu chirurgii ręki. Leczymy operacyjnie często występujące schorzenia np. zespołu cieśni nadgrastka powodujące drętwienie palców i bóle nocne ręki.

więcej

Depilacja laserowa – VECTUS™

Depilacja VECTUS™ to zabieg wykonywany za pomocą najbardziej nowoczesnego, skutecznego i bezpiecznego lasera diodowego. Laser Vectus™ to maksimum bezpieczeństwa, skuteczności i wygody. Dzięki temu nowoczesnemu urządzeniu depilacja laserowa jest łatwiejsza i szybsza niż kiedykolwiek wcześniej.

więcej

Wycięcie zmiany nowotworowej

Zmiany zakwalifikowane do wycięcia po badaniu dermoskopowym powinny być usunięte. W przypadkach trudnych zapewniamy zespół: onkolog + chirurg plastyk. Specjalista onkolog zadba, aby zmiana była dobrze oceniona i wycięta z odpowiednim, bezpiecznym marginesem, a chirurg plastyk starannie zamknie ranę, mając na uwadze efekt estetyczny zabiegu.

więcej

„Pajączki”

„Pajączki”, czyli teleangiektazje, to częsta dolegliwość wielu ludzi, niezaleźnie od płci. Pacjentom zaproponować możemy szereg metod pozwalających na bezpieczne rozwiązanie tego uciążliwego problemu. W naszej ofercie posiadamy zabiegi laserowe mające na celu redukcję zmian naczyniowych lub skleroterapię. Zabiegi flebologiczne wykonuje u nas doświadczony chirurg naczyniowy, dr n. med. Andrzej Cichocki.

więcej