Dr Witwicki Chirurgia Plastyczna

ul. Francuska 42
03-906 Warszawa (Saska Kępa)

+48 728 840 465
Skontaktuj się ws. zabiegu:
gabinet@drwitwicki.pl

Skóra

Rewitalizacja skóry komórkami macierzystymi

Komórki macierzyste pozwalają odzyskać skórze świeżość i witalność. Zabiegi z ich wykorzystaniem w celu rewitalizacji skóry dają bardzo dobre rezultaty.

więcej

VECTUS™ – bezpieczna depilacja laserowa

Depilacja VECTUS™ to zabieg wykonywany za pomocą najbardziej nowoczesnego, skutecznego i bezpiecznego lasera diodowego. Laser Vectus™ to maksimum bezpieczeństwa, skuteczności i wygody. Dzięki temu nowoczesnemu urządzeniu depilacja laserowa jest łatwiejsza i szybsza niż kiedykolwiek wcześniej.

więcej

Wycięcie znamienia

Znamiona często szpecą lub przeszkadzają, będąc dodatkowo narażone na uszkodzenia mechaniczne (np. na granicy spodni itp.). Dzięki temu prostemu zabiegowi można odzyskać pewność siebie i swobodę.

więcej

Wycięcie znamienia z plastyką miejscową

Przy usuwaniu większych zmian, należy zastosować plastykę miejscową, w celu uzyskania maksymalnie estetycznego miejsca operowanego.

więcej

Wycięcie zmiany nowotworowej

Zmiany zakwalifikowane do wycięcia po badaniu dermoskopowym powinny być usunięte. W przypadkach trudnych zapewniamy zespół: onkolog + chirurg plastyk. Specjalista onkolog zadba, aby zmiana była dobrze oceniona i wycięta z odpowiednim, bezpiecznym marginesem, a chirurg plastyk starannie zamknie ranę, mając na uwadze efekt estetyczny zabiegu.

więcej

Fotoodmładzanie laserowe (laser IPL)

Jak zachować młody i zdrowy wygląd skóry na lata? Przez cały rok eksploatujemy naszą skórę poddając ją działaniu różnych warunków atmosferycznych. Szczególnie brzemienna w skutkach jest ekspozycja na słońce. Intensywne opalanie pozostawia z reguły ślady na twarzy czy dekolcie, które czasem trudno nawet zamaskować delikatnym makijażem. Podobne przebarwienia pojawiają się wraz z upływem czasu także na grzbietach dłoni. Jak sobie z nimi radzić? Fotoodmładzanie laserowe pozwala na wyrównanie kolorytu skóry i usunięcie nieestetycznych przebarwień, a także widoczne odmłodzenie skóry.

więcej

Endermolift™ 2 – zabieg odmładzający

W 100% naturalna, przeciwzmarszczkowa i odmładzająca technika dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Znacznie poprawia kondycję skóry, redukując zmarszczki i stymulując skórę do produkcji kolagenu.

więcej

Flebologia: pajączki, żylaki

Źylaki i pajączki to częsta dolegliwość wielu ludzi, niezaleźnie od płci. Pacjentom zaproponować możemy szereg metod pozwalających na bezpieczne rozwiązanie tego uciążliwego problemu. W ofercie: laseroterapia, skleroterapia, miniflebektomia lub leczenie operacyjne żylaków

więcej

Komórki macierzyste: Lipogems® – rewitalizacja skóry

Technologię Lipogems® w zabiegach w chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej stosujemy jako pierwsi w Polsce. Sposób otrzymywania tkanki tłuszczowej z dużą zawartością komórek macierzystych pozwala na znaczną rewitalizację i odmłodzenie poddawanych zabiegowi obszarów – np. rąk czy skóry twarzy. Zabieg jest małoinwazyjny, a efekt widać od razu.

więcej

Korekcja blizn (chirurgiczna)

Chirurgiczna korekcja blizny polega na wycięciu starej blizny, w której miejscu powstaje nowa, bardziej estetyczna.

więcej

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa bywa nazywana „zastrzykiem młodości” – jest jednym z najbardziej cenionych zabiegów medycyny estetycznej. W zależności od wskazań, m.in. odżywia i rewitalizuje skórę twarzy i ciała, działa antycellulitowo i redukuje zmarszczki.

więcej

Mezoterapia mikroigłowa

Terapia mikroigłowa microPen wpływa na stymulację naturalnego procesu regeneracji dzięki tworzeniu mikroskopijnej wielkości nakłuć, co powoduje przyspieszone procesy naprawcze tkanek. Pozwala także na wchłanianie składników aktywnych w podawanych preparatach o właściwościach nawilżających, odżywczych, napinających (aminokwasy, peptydy, anyoksydanty, witaminy, mikroelementy)

więcej

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym (PRP)

Terapia regeneracyjna PRP jest nowoczesną, odmładzającą skórę procedurą anti-aging, która stymuluje własny potencjał organizmu pacjenta do odbudowy tkanek. Zabieg ma na celu napięcie, wygładzenie skóry i poprawę jej tekstury oraz kolorytu.

więcej

Redermalizacja – nowy zabieg anti-aging

Redermalizacja to nowa metoda prewencji starzenia się i odnowy skóry. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych preparatów Xela Rederm® szwajcarskiej firmy Hyalual zawierających bursztynian sodu oraz kwas hialuronowy, następuje regulacja biochemicznych i fizjologicznych procesów w komórkach. Zabieg skutecznie blokuje powstawanie wolnych rodników i zapobiega odwodnieniu skóry. Redermalizację stosuje się na twarz, szyję, dekolt, dłonie oraz pod oczy.

więcej