Dr Witwicki Chirurgia Plastyczna

ul. Francuska 42
03-906 Warszawa (Saska Kępa)

+48 728 840 465
Skontaktuj się ws. zabiegu:
gabinet@drwitwicki.pl

Piersi

Powiększanie piersi implantami

Powiększanie piersi implantami to najbardziej popularny zabieg z zakresu chirurgii plastycznej. Dzięki szerokiej gamie implantów, którymi dysponujemy, można osiągnąć bardzo dobre i estetyczne wyniki, zachowując maksimum bezpieczeństwa. Korzystamy z implantów wyłącznie sprawdzonych producentów, którzy spełniają najbardziej surowe kryteria dotyczące jakości i trwałości implantów (dożywotnia gwarancja producenta etc.).

więcej

Powiększanie piersi własnym tłuszczem

Metoda ta jest alternatywą dla powiększenia piersi implantami. Decydują się na nią najczęściej kobiety, które nie chcą bądź nie mogą „nosić” w sobie ciała obcego w postaci implantu lub pacjentki chcące nieznacznie, naturalnie powiększyć biust.

więcej

Podniesienie piersi

Zabieg ten pozwala na odzyskanie ładnego kształtu piersi, np. po przebytej ciąży i karmieniu.

więcej

Podniesienie biustu nićmi APTOS (podskórny biustonosz)

Zabieg podniesienia biustu nićmi APTOS pozwala na odzyskanie ładnego kształtu piersi, np. po przebytej ciąży i karmieniu. Można go wykonać u kobiet z rozmiarami do niedużego C. Zastosowanie nici APTOS w liftingu piersi daje przewidywalny efekt oraz jest bezpieczne, pomaga przywrócić przy tym młody wygląd biustu bez użycia skalpela.

więcej

Redukcja (zmniejszanie) piersi

Zabieg zmniejszania piersi (redukcji piersi) przeznaczony jest dla kobiet ze zbyt obfitym biustem. Pozwala bezpiecznie zmniejszyć biust, zachowując jego naturalne kształty.

więcej

Plastyka wciągniętych brodawek

Zabieg ten rozwiązuje problem wciągniętych brodawek. Wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, co pozwala na bardzo szybką rekonwalescencję i natychmiastowy powrót do codziennych czynności.

więcej

Rekonstrukcja piersi

Rekonstrukcja piersi po przebytym nowotworze stanowi ważny element powrotu pacjentki do codziennego życia. Istnieje wiele metod rekonstrukcji piersi. Celem rekonstrukcji jest odzyskanie naturalnie wyglądającej piersi w jednym lub, zależnie od metody, kilku zabiegach rekonstrukcyjnych.

więcej

Natychmiastowa rekonstrukcja po amputacji piersi

Natychmiastowa rekonstrukcja piersi po amputacji piersi z zaoszczędzeniem skóry z powodu obciążenia genem BRCA1,BRCA2 wykonywana jest u osób obciążonych genem zwiększającym ryzyko wystąpienia raka piersi.

więcej

Rekonstrukcja piersi ekspanderoprotezą

Rekonstrukcja piersi ekspanderoprotezą pozwala na zrekonstruowanie piersi w jednym zabiegu operacyjnym.

więcej

Rekonstrukcja piersi tkankami własnymi

Zdarza się, że rekonstrukcja tkankami własnymi (płatem z pleców lub z brzucha) jest jedyną metodą rekonstrukcji. Jest to rozwiązanie dla kobiet po przebytej radioterapii. Pozwala uzyskać bardzo dobre rezultaty i naturalnie wyglądającą pierś.

więcej

Rekonstrukcja piersi własnym tłuszczem

Rekonstrukcja piersi własnym tłuszczem jest alternatywą dla kobiet, które obawiają się poważnej operacji plastycznej, nie chcą ciała obcego w postaci silikonowych implantów lub ze względu na przebytą radioterapię nie mogą w celu rekonstrukcji wszczepić implantu.

więcej

Dla mężczyzn: ginekomastia

Dla wielu mężczyzn przerost gruczołu piersiowego czy tłuszczowy przerost męskiej piersi to duży problem. Zabieg ginekomastii pozwala rozwiązać go raz na zawsze i odzyskać płaską klatkę piersiową.

więcej

Powiększenie piersi własnym tłuszczem

Metoda ta jest alternatywą dla powiększenia piersi implantami. Decydują się na nią najczęściej kobiety, które nie chcą bądź nie mogą „nosić” w sobie ciała obcego w postaci implantu lub pacjentki chcące nieznacznie, naturalnie powiększyć biust.

więcej