Blog

Modelowanie sylwetki - jakie metody wybrać?

Jeśli mowa o zabiegach najczęściej wybieranych przez pacjentów kliniki, to kategoria modelowania sylwetki od zawsze cieszy się największą popularnością. Nic w tym dziwnego. Marzymy o doskonale wyrzeźbionej sylwetce. Niestety natura czasem potrafi sprawić, że tkanka tłuszczowa odkłada się w nadmiarze nie tam, gdzie byśmy chcieli. W takich przypadkach warto zdecydować się na zabieg modelujący sylwetkę. Jest z czego wybierać!

Plastyka brzucha lub mini abdominoplastyka – który zabieg wybrać?

Zdarza się, że po ciąży lub po dużej redukcji wagi pozostaje w okolicy brzucha nadmiar luźnej skóry. Rozwiązaniem na ten problem będzie zastosowanie zabiegu chirurgicznego, który pozwoli skutecznie pozbyć się naddatków skóry. Plastyka brzucha lub mini abdominoplastyka to propozycja dla osób, które borykają się z nadmiarem luźnej skóry brzucha. Czym charakteryzują się te zabiegi? 

Plastyka uszu dla dorosłych lub dzieci – zabieg, który zmienia wiele!

Kształt i położenie uszu ma wielki wpływ na ogólny wygląd twarzy. Zbyt duże, odstające uszy potrafią zaburzyć harmonijny wygląd oraz niekiedy być źródłem kompleksów. Plastyce uszu najczęściej poddają się osoby dorosłe, ale jest to również procedura, którą mogą przechodzić dzieci. Korekcja uszu to zabieg, który zmienia wiele! Zobacz, jakimi metodami poradzić sobie z m.in. z odstającymi uszami!

Powiększenie piersi własnym tłuszczem, czyli zabieg 2 w 1!

Powiększenie piersi i modelowanie sylwetki w jednym? Czy to możliwe? Tak! Jeśli chcesz powiększyć piersi własnym tłuszczem, to będzie on pobrany z okolicy ciała, w której masz nadmiar tkanki tłuszczowej. Zabieg 2 w 1 – z jednej strony będziesz cieszyć się naturalnym, większym biustem, a z drugiej wyszczuplisz ciało. To metoda, która cieszy się dużym powodzeniem wśród pacjentek – nic dziwnego, jest to kompleksowe rozwiązanie na piękny wygląd. 

Liposukcja – efekty zabiegu i przebieg rekonwalescencji

Każdy z nas ma inną budowę ciała. Niektórzy posiadają harmonijnie zbudowaną sylwetkę, a inni borykają się z lokalnymi naddatkami tkanki tłuszczowej. Dlaczego tak się dzieje? Genetycznie czasem tłuszcz odkłada się w określonych partiach ciała – nie mamy na to wpływu. Co więcej, trudno temu zaradzić. Kiedy dieta bądź ćwiczenia to za mało, a ty wciąż walczysz z nadmiarem tkanki tłuszczowej, zastanów warto rozważyć liposukcję! To zabieg, który potrafi spektakularnie wymodelować ciało! Jakich efektów możesz się spodziewać? 

Toksyna botulinowa – do czego służy?

To jedna z najczęściej wykorzystywanych substancji w medycynie estetycznej. Potrafi doskonale odmłodzić, zredukować zmarszczki mimiczne i wygładzić twarz. Warto ją stosować prewencyjnie, aby zapobiegać pojawianiu się efektów starzenia. Toksynę botulinową stosuje się na wiele wskazań – nie tylko w zabiegach anti-aging. Wyjaśniamy, jakie efekty możesz uzyskać, dzięki zastosowaniu tej substancji! 

Podniesienie piersi nićmi Aptos - podskórny biustonosz

Czy wiesz o tym, że zabieg podniesienia piersi nie musi się wiązać z operacją chirurgiczną? To właśnie dla tych pań, które poszukują mniej inwazyjnych metod liftingu biustu, proponujemy wykorzystanie nici Aptos. Takie podniesienie piersi daje doskonałe rezultaty uniesienia, a przez to odmłodzenia biustu. Jakie zalety ma zabieg? Kto może z niego skorzystać? Wyjaśniamy! 

Jak skutecznie odmłodzić twarz?

Skuteczne odmłodzenie twarzy jest możliwe! Obecna medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna, oferuje wiele metod, które potrafią „cofnąć czas” nawet o 10-15 lat! Możesz wybierać z szeregu zabiegów, które sprawią, że będziesz wyglądać młodziej. Lifting twarzy, plastyka powiek czy poprawa napięcia i jędrności skóry – który zabieg wybierzesz? Zobacz co najlepiej sprawdzi się w twoim przypadku! 

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym Angel – eliksir młodości masz w sobie!

Regeneracja tkanek to silny trend w medycynie estetycznej. Dlaczego? Ponieważ wykorzystując własny potencjał organizmu do odnowy jesteśmy w stanie uzyskiwać doskonałe efekty odmłodzenia w bezpieczny, naturalny i skuteczny sposób. Co więcej, coraz częściej możemy osiągać te efekty jeszcze szybciej – nawet po jednym zabiegu! Zobacz jak działa mezoterapia osoczem bogatopłytkowym Angel i dlaczego jest to tak chętnie wybierany zabieg przez lekarzy i pacjentów!

Lifting twarzy nićmi Aptos – kiedy warto rozważyć niechirurgiczną metodę liftingu?

Jeśli z biegiem lat zauważyłaś/eś, że skóra na twarzy zaczęła być wiotka, straciła elastyczność i dawne napięcie – to sygnał, że możesz potrzebować zabiegu przywracającego młodszy wygląd – np. nićmi liftingującymi. Tego typu procedura potrafi dać spektakularne efekty odmłodzenia. Rezultaty, których możesz się spodziewać, będą naturalne – bez efektu przerysowania! Zobacz, jak działa ten małoinwazyjny zabieg i dlaczego warto się na niego zdecydować, kiedy myślisz o liftingu twarzy.