Depilacja laserowa - VECTUS™

Depilacja VECTUS™ to zabieg wykonywany za pomocą najbardziej nowoczesnego, skutecznego i bezpiecznego lasera diodowego. Laser Vectus™ to maksimum bezpieczeństwa, skuteczności i wygody. Dzięki temu nowoczesnemu urządzeniu depilacja laserowa jest łatwiejsza i szybsza niż kiedykolwiek wcześniej.

Więcej efektów TUTAJ (proszę kliknąć).

Depilacja laserowa za pomocą lasera diodowego VECTUS™ to zabieg pozwalający na bezpieczne i trwałe usunięcie owłosienia. Laser, dzięki idealnie rozłożonemu strumieniowi świtała oraz metodzie odzyskującej światło odbite od skóry - Photon RecyclingSM, pozwala na skuteczną i szybką depilację. Zastosowanie w urządzeniu inteligentnego czytnika poziomu melaniny w skórze – Skintel™ – daje możliwość precyzyjnego i bezpiecznego dostosowania parametrów zabiegu, minimalizując ryzyko poparzeń. Światło lasera zostaje zaabsorbowane przez barwnik, co w konsekwencji doprowadza do fototermolizy mieszka włosowego, czyli jego termicznej destrukcji. Efekty depilacji laserowej VECTUS™ widać już po pierwszym zabiegu. Dla uzyskania najlepszych rezultatów należy wykonać serię kilku zabiegów (w zależności od okolicy).

Cennik depilacji poszczególnych partii ciała dostępny jest TUTAJ

Zalety:

Szybkość – dzięki zwiększonej końcówce możliwa jest epilacja dużych powierzchni w zaledwie kilka minut
Brak poparzeń – zastosowanie inteligentnego czytnika Skintel™ dostosowuje bezpiecznie parametry zabiegu
Skuteczność – już po pierwszym zabiegu widoczne zredukowanie odrastających włosków

Przed zabiegiem:

Nie są wymagane szczególne badania, laser VECTUS™ umożliwia wykonanie zabiegu bez konieczności zapuszczania włosków, należy na miesiąc przed zabiegiem zaprzestać stosowania depilacji woskiem. Przed zabiegiem okolicę należy ogolić maszynką (żyletką).

Rodzaj znieczulenia:

Brak (chłodzenie kontaktowe podczas zabiegu).

Czas trwania:

W zależności od okolicy poddanej zabiegowi, bardzo krótki np. epilacja pleców – 3 minuty.

Przebieg zabiegu:

Laser kierowany jest na okolicę poddaną zabiegowi, nie jest wymagany żel na skórę (tak jak przy innych tego typu zabiegach). Podczas zabiegu skóra jest nieustannie chłodzona. W rezultacie wyczuwalność ciepła w trakcie procedury jest minimalna.

Zalecenia pozabiegowe:

Bezpośrednio po zabiegu skóra może być delikatnie zaczerwieniona. Po zabiegu nie należy korzystać z sauny, solarium, oraz gorących kąpieli. Zalecane, w celu zwiększenia komfortu pacjenta, stosowanie preparatów po zabiegach laserowych, które redukują zaczerwienienie i uczucie swędzenia.

Zapisy na depilację VECTUS pod nr tel. 728 840 465

Powrót do listy