O mnie

Zainspirowany medycznymi sukcesami rodziców, dr hab. Zofii Witwickiej oraz prof. Tadeusza Witwickiego, dr Witwicki podejmuje studia w warszawskiej Akademii Medycznej. Dyplom uzyskuje w 1979 roku.

W 1983 roku dr Witwicki uzyskuje Iº specjalizacji z chirurgii ogólnej. W tym czasie pracuje już w Klinice Chirurgii Plastycznej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, założonej przez twórcę chirurgii plastycznej w Polsce, prof. Michała Kraussa. Następnie kształci się pod jego okiem i w 1990 roku uzyskuje IIº specjalizacji z chirurgii plastycznej. Wkrótce po skończeniu specjalizacji, poza pracą w szpitalu, otwiera także prywatną praktykę lekarską pod kierunkiem doc. Zofii Witwickiej. Wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i chirurgii ręki.

W 1996 roku zostaje pracownikiem naukowym Centrum-Instytutu Onkologii w Oddziale Rekonstrukcyjnym. Wykonuje operacje rekonstrukcyjne głowy i szyi, a także we współpracy z onkologami zajmuje się rekonstrukcją piersi.
W 2002 roku broni pracę doktorską związaną z wykorzystaniem metod mikrochirurgicznych przy rekonstrukcji piersi własnymi tkankami i uzyskuje tytuł doktora nauk medycznych. Wprowadza po raz pierwszy w Polsce podłączanie płatów tkankowych do naczyń piersiowych wewnętrznych, jak również przenoszenie płata DIEP do rekonstrukcji piersi.

Tworzy oddział chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej w szpitalu MSWiA w Warszawie i jako ordynator kieruje nim do 2014 roku.

W 2014 roku dr Witwicki przechodzi wyłącznie do prywatnej praktyki w zakresie chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i medycyny estetycznej. Aktualnie konsultuje i operuje w klinice ONE CLINIC przy ul. Przy Bażantarni 8B lok. U3 w Warszawie 

Dlaczego warto?

Bezpieczeństwo

O bezpieczeństwo moich pacjentów dba odpowiednio wyszkolony personel, w tym zespół anestezjologiczny z wieloletnim doświadczeniem. Bogata wiedza z zakresu chirurgii plastycznej, pozwala na zapewnienie im usług najwyższej jakości. Wraz z zespołem, wykonaliśmy tysiące zabiegów. Mam też przyjemność być prekursorem wielu metod m.in. w chirurgii rekonstrukcyjnej. Gwarantem bezpieczeństwa są również nasi  partnerzy – firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, z gwarancją jakości.

 
więcej

Doświadczenie

Od początku istnienia prywatnej praktyki dr. Witwickiego, cieszy się ona uznaniem wielu pacjentów, którzy skorzystali z oferowanych zabiegów. Każdego pacjenta słucham z należytą atencją, aby sprostać oczekiwaniom i dobrać najbardziej adekwatne metody działania, które dadzą optymalny rezultat. Ponadto, staram się otaczać w zespole specjalistami, którzy w dorobku lekarskim mają wiele zabiegów
z ponadprzeciętnymi wynikami.

 
więcej

Nowoczesny sprzęt

Dysponuję wysokiej klasy specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu mogę zaproponować pacjentom kompleksowe przygotowanie do zabiegu oraz wspomaganie rekonwalescencji po operacji. Dodatkowo, posiadam nowoczesne i sprawdzone urządzenia laserowe służące do liposukcji tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki (SlimLipo 3D), epilacji (Palomar Vectus), redukcji blizn, pajączków, odmładzania skóry (nordlys by Ellipse: laser IPL oraz frakcyjny FRAX 1550). Dzięki temu pacjenci mogą czuć się bezpiecznie i korzystać z wysokiej jakości sprzętu dającego pewne rezultaty estetyczne.

 
więcej

Specjaliści

Specjaliści z którymi współpracuję edukację medyczną zdobywali na najlepszych uczelniach medycznych w Polsce i za granicą. Kształcili się pod bacznym okiem światowej klasy medycznych autorytetów. Co więcej, do tej pory regularnie podnoszą kwalifikacje na licznych szkoleniach w kraju, jak i zagranicznych.

 
więcej

Specjaliści

dr n. med. Tadeusz St. Witwicki

Specjalista z dziedziny chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej 

Doświadczenie zdobywał m.in. pod auspicjami rodziców - doc. Zofii Witwickiej - wybitnej chirurg plastyk oraz laryngolog, a także prof. ortopedii Tadeusza Witwickiego.

Kształcił się na warszawskiej Akademii Medycznej oraz odbywał szkolenia w Pekinie, Glasgow, Los Angeles 
i Gandawie. Specjalizację z chirurgii plastycznej zdobył w Klinice Chirurgii Plastycznej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. Kierownikiem specjalizacji był twórca polskiej chirurgii plastycznej prof. Michał Krauss. Regularnie bierze udział w europejskich zjazdach z zakresu swojej specjalności (m.in. w Paryżu, w Rzymie, w Mediolanie, w Sztokholmie, w Oslo). Od przeszło 20 lat prowadzi własną praktykę lekarską.

Członek zalożyciel Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti – Aging Członek zwyczajny Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Członek Komitetu Organizacyjnego I zjazdu PTCHPRiE, Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej.

Międzynaradowy Trener Technik Rewitalizująco-Liftingujących APTOS, szkoleniowiec metody SlimLipo w Polsce, prowadzi szkolenia dla lekarzy z zakresu rekonstrukcji piersi.

Autor licznych publikacji z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej.

Konsultacje po umówieniu telefonicznym z recepcją - tel. 0048 728 840 465

dr n. med. Sławomir Mazur

Specjalista chirurg onkolog

Dr n. med. Sławomir Mazur Wydział Lekarski Warszawskiej Akademii Medycznej ukończył w 1984 r. W tym samym roku podjął pracę w Instytucie Onkologii w Warszawie przy ul.Wawelskiej 15. Pod okiem swojego mentora, prof. Andrzeja Kułakowskiego, zdobywał kolejne kwalifikacje chirurgiczne w tym specjalizację z chirurgii onkologicznej. 

W 1999 r. obronił pracę doktorską z tematuOcena współzależności pomiędzy stanem receptorów estrogenów, progesteronu i nabłonkowego czynnika wzrostu, a klinicznym przebiegiem raka sutka”

Obecnie pracuje w Klinice Nowotworów Piersi i Chirurgii Rekonstrukcyjnej Centrum Onkologii.- Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie, gdzie głównie zajmuje się operacjami rekonstrukcyjnymi piersi.

Jako pierwszy wprowadził do kliniki w celach terapeutycznych autologiczne tłuszczowe komórki macierzyste w celu regeneracji tkanek i rekonstrukcji piersi.

Jest autorem i współautorem dziesiątek prac naukowych w tym  ostatniego podręcznika Chirurgii Onkologicznej, rozdziału dotyczącego rekonstrucji piersi.

Od 25 lat współpracuje i jest  lekarzem warszawskich Amazonek. Bezpośrednio związany jest z Klubem Amazonek Warszawa Centrum.

Uwaga! Od kwietnia konsultacje dr. Mazura odbywają się w klinice ONE CLINIC na ul. Przy Bażantarni 8B lok. U3 - zapisy pod nr tel. 728 840 465 lub 795 895 111

dr Weronika Jaroń

Specjalistka chirurgii plastycznej i chirurgii dziecięcej

Od 2006 roku pracuje w Klinice Chirurgii Dziecięcej w Instytucie  "Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka" w Warszawie.

Od 2015 roku rozpoczęła działalność w zakresie chirurgii plastycznej, odbyła staż specjalizacyjny we Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Łęcznej i uzyskała drugi stopień specjalizacji - tytuł specjalistki chirurgii plastycznej. 

Dr Jaroń wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej oraz zabiegi rekonstrukcyjne. Zajmuje się korekcjami wad wrodzonych u dzieci, w tym rozszczepów wargi i podniebienia, korekcje wad ręki, leczeniem malformacji naczyniowych i naczyniaków. 

Jeśli chodzi o zabiegi osób dorosłych, to specjalizuje się w chirurgii piersi oraz zabiegach korekcyjnych usuwania skóry po dużej utracie wagi. Wykonuje także bezoperacyjny lifting twarzy (nićmi Aptos), plastykę uszu, powiek oraz liposukcję i lipotransfery w obrębie twarzy i ciała, a także wycinaniem znamion i korekcją blizn.

dr n. med. Andrzej Cichocki

Specjalista chirurg onkolog, chirurg naczyniowy

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie z roku 1977.

Wieloletni pracownik Akademii Medycznej w Warszawie. Od roku 1994 pracuje w Centrum Onkologii w Warszawie gdzie był min. kierownikiem bloku operacyjnego i Naczelnym Chirurgiem Centrum. Od roku 2004 jest kierownikiem Oddziału Chirurgii Kliniki Onkologicznej Centrum Onkologii w szpitalu przy ul. Wawelskiej. Mimo, że od ponad 20 lat zajmuje się głównie onkologią, to doktoryzował się w zakresie chirurgii naczyniowej (transplantacja zastawek żylnych w przewlekłej niewydolności żylnej). Od wielu lat poza onkologią zajmuje się leczeniem żylaków, obliteracją „pajączków”. Jest specjalistą chirurgii ogólnej i onkologicznej. Był stypendystą British Council w klinikach chirurgii naczyniowej i endokrynologicznej w Newcastle i w Bristol w Wielkiej Brytanii. Poza operacjami w zakresie chirurgii onkologicznej i endokrynologicznej (nowotwory układu pokarmowego, nadnerczy, tarczycy, przytarczyc) wykonuje operacje przepuklin, żylaków, proktologiczne.

Konsultacje po umówieniu telefonicznym z recepcją - tel. 0048 728 840 465