O mnie

Zainspirowany medycznymi sukcesami rodziców, dr hab. Zofii Witwickiej oraz prof. Tadeusza Witwickiego, dr Witwicki podejmuje studia w warszawskiej Akademii Medycznej. Dyplom uzyskuje w 1979 roku.

W 1983 roku dr Witwicki uzyskuje Iº specjalizacji z chirurgii ogólnej. W tym czasie pracuje już w Klinice Chirurgii Plastycznej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, założonej przez twórcę chirurgii plastycznej w Polsce, prof. Michała Kraussa. Następnie kształci się pod jego okiem i w 1990 roku uzyskuje IIº specjalizacji z chirurgii plastycznej. Wkrótce po skończeniu specjalizacji, poza pracą w szpitalu, otwiera także prywatną praktykę lekarską pod kierunkiem doc. Zofii Witwickiej. Wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i chirurgii ręki.

W 1996 roku zostaje pracownikiem naukowym Centrum-Instytutu Onkologii w Oddziale Rekonstrukcyjnym. Wykonuje operacje rekonstrukcyjne głowy i szyi, a także we współpracy z onkologami zajmuje się rekonstrukcją piersi.
W 2002 roku broni pracę doktorską związaną z wykorzystaniem metod mikrochirurgicznych przy rekonstrukcji piersi własnymi tkankami i uzyskuje tytuł doktora nauk medycznych. Wprowadza po raz pierwszy w Polsce podłączanie płatów tkankowych do naczyń piersiowych wewnętrznych, jak również przenoszenie płata DIEP do rekonstrukcji piersi.

Tworzy oddział chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej w szpitalu MSWiA w Warszawie i jako ordynator kieruje nim do 2014 roku.

W 2014 roku dr Witwicki przechodzi wyłącznie do prywatnej praktyki w zakresie chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i medycyny estetycznej. Aktualnie konsultuje i operuje w klinice ONE CLINIC przy ul. Przy Bażantarni 8B lok. U3 w Warszawie 

Dlaczego warto?

Bezpieczeństwo

O bezpieczeństwo moich pacjentów dba odpowiednio wyszkolony personel, w tym zespół anestezjologiczny z wieloletnim doświadczeniem. Bogata wiedza z zakresu chirurgii plastycznej, pozwala na zapewnienie im usług najwyższej jakości. Wraz z zespołem, wykonaliśmy tysiące zabiegów. Mam też przyjemność być prekursorem wielu metod m.in. w chirurgii rekonstrukcyjnej. Gwarantem bezpieczeństwa są również nasi  partnerzy – firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, z gwarancją jakości.

 
więcej

Doświadczenie

Od początku istnienia prywatnej praktyki dr. Witwickiego, cieszy się ona uznaniem wielu pacjentów, którzy skorzystali z oferowanych zabiegów. Każdego pacjenta słucham z należytą atencją, aby sprostać oczekiwaniom i dobrać najbardziej adekwatne metody działania, które dadzą optymalny rezultat. Ponadto, staram się otaczać w zespole specjalistami, którzy w dorobku lekarskim mają wiele zabiegów
z ponadprzeciętnymi wynikami.

 
więcej

Nowoczesny sprzęt

Dysponuję wysokiej klasy specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu mogę zaproponować pacjentom kompleksowe przygotowanie do zabiegu oraz wspomaganie rekonwalescencji po operacji. Dodatkowo, posiadam nowoczesne i sprawdzone urządzenia laserowe służące do liposukcji tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki (SlimLipo 3D), epilacji (Palomar Vectus), redukcji blizn, pajączków, odmładzania skóry (nordlys by Ellipse: laser IPL oraz frakcyjny FRAX 1550). Dzięki temu pacjenci mogą czuć się bezpiecznie i korzystać z wysokiej jakości sprzętu dającego pewne rezultaty estetyczne.

 
więcej

Specjaliści

Specjaliści z którymi współpracuję edukację medyczną zdobywali na najlepszych uczelniach medycznych w Polsce i za granicą. Kształcili się pod bacznym okiem światowej klasy medycznych autorytetów. Co więcej, do tej pory regularnie podnoszą kwalifikacje na licznych szkoleniach w kraju, jak i zagranicznych.

 
więcej

Specjaliści

dr n. med. Tadeusz St. Witwicki

Specjalista z dziedziny chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej 

Doświadczenie zdobywał m.in. pod auspicjami rodziców - doc. Zofii Witwickiej - wybitnej chirurg plastyk oraz laryngolog, a także prof. ortopedii Tadeusza Witwickiego.

Kształcił się na warszawskiej Akademii Medycznej oraz odbywał szkolenia w Pekinie, Glasgow, Los Angeles 
i Gandawie. Specjalizację z chirurgii plastycznej zdobył w Klinice Chirurgii Plastycznej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. Kierownikiem specjalizacji był twórca polskiej chirurgii plastycznej prof. Michał Krauss. Regularnie bierze udział w europejskich zjazdach z zakresu swojej specjalności (m.in. w Paryżu, w Rzymie, w Mediolanie, w Sztokholmie, w Oslo). Od przeszło 20 lat prowadzi własną praktykę lekarską.

Członek zalożyciel Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti – Aging Członek zwyczajny Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Członek Komitetu Organizacyjnego I zjazdu PTCHPRiE, Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej.

Międzynaradowy Trener Technik Rewitalizująco-Liftingujących APTOS, szkoleniowiec metody SlimLipo w Polsce, prowadzi szkolenia dla lekarzy z zakresu rekonstrukcji piersi.

Autor licznych publikacji z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej.

Konsultacje po umówieniu telefonicznym z recepcją - tel. 0048 728 840 465

dr n. med. Sławomir Mazur

Specjalista chirurg onkolog

Dr n. med. Sławomir Mazur Wydział Lekarski Warszawskiej Akademii Medycznej ukończył w 1984 r. W tym samym roku podjął pracę w Instytucie Onkologii w Warszawie przy ul.Wawelskiej 15. Pod okiem swojego mentora, prof. Andrzeja Kułakowskiego, zdobywał kolejne kwalifikacje chirurgiczne w tym specjalizację z chirurgii onkologicznej. 

W 1999 r. obronił pracę doktorską z tematuOcena współzależności pomiędzy stanem receptorów estrogenów, progesteronu i nabłonkowego czynnika wzrostu, a klinicznym przebiegiem raka sutka”

Obecnie pracuje w Klinice Nowotworów Piersi i Chirurgii Rekonstrukcyjnej Centrum Onkologii.- Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie, gdzie głównie zajmuje się operacjami rekonstrukcyjnymi piersi.

Jako pierwszy wprowadził do kliniki w celach terapeutycznych autologiczne tłuszczowe komórki macierzyste w celu regeneracji tkanek i rekonstrukcji piersi.

Jest autorem i współautorem dziesiątek prac naukowych w tym  ostatniego podręcznika Chirurgii Onkologicznej, rozdziału dotyczącego rekonstrucji piersi.

Od 25 lat współpracuje i jest  lekarzem warszawskich Amazonek. Bezpośrednio związany jest z Klubem Amazonek Warszawa Centrum.

Uwaga! Od kwietnia konsultacje dr. Mazura odbywają się w klinice ONE CLINIC na ul. Przy Bażantarni 8B lok. U3 - zapisy pod nr tel. 728 840 465 lub 795 895 111

dr n. med. Justyna Jończyk

Specjalistka chirurgii plastycznej

Ukończyła medycynę na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Studia częściowo realizowała w ramach wymiany międzynarodowej na Universitat de Barcelona (Hiszpania). Specjalizację w dziedzinie chirurgii plastycznej ukończyła w Klinice Chirurgii Plastycznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest wykładowcą kierunku lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obroniła pracę doktorską pt. „Ocena powikłań pooperacyjnych zabiegów rekonstrukcji piersi na podstawie analizy postępowania terapeutycznego”.

Autorka licznych krajowych i międzynarodowych publikacji w dziedzinie chirurgii plastycznej. Była prelegentką na wielu krajowych zjazdach Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej a także na zjazdach poświęconych chirurgii piersi i chirurgii oparzeń.

Pasjonatka chirurgii twarzy. Doskonaliła swoje umiejętności w tym zakresie pod okiem najlepszych europejskich specjalistów z Włoch, Holandii i Francji. Oprócz zabiegów chirurgicznych jest ekspertką w dziedzinie dodatkowych procedur estetycznych umożliwiających osiągnięcie najlepszych efektów chirurgicznych, m.in. terapii laserowej skóry twarzy. W ramach swojej praktyki wykonuje również zabiegi laserowe na całym ciele. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe.

dr n. med. Andrzej Cichocki

Specjalista chirurg onkolog, chirurg naczyniowy

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie z roku 1977.

Wieloletni pracownik Akademii Medycznej w Warszawie. Od roku 1994 pracuje w Centrum Onkologii w Warszawie gdzie był min. kierownikiem bloku operacyjnego i Naczelnym Chirurgiem Centrum. Od roku 2004 jest kierownikiem Oddziału Chirurgii Kliniki Onkologicznej Centrum Onkologii w szpitalu przy ul. Wawelskiej. Mimo, że od ponad 20 lat zajmuje się głównie onkologią, to doktoryzował się w zakresie chirurgii naczyniowej (transplantacja zastawek żylnych w przewlekłej niewydolności żylnej). Od wielu lat poza onkologią zajmuje się leczeniem żylaków, obliteracją „pajączków”. Jest specjalistą chirurgii ogólnej i onkologicznej. Był stypendystą British Council w klinikach chirurgii naczyniowej i endokrynologicznej w Newcastle i w Bristol w Wielkiej Brytanii. Poza operacjami w zakresie chirurgii onkologicznej i endokrynologicznej (nowotwory układu pokarmowego, nadnerczy, tarczycy, przytarczyc) wykonuje operacje przepuklin, żylaków, proktologiczne.

Konsultacje po umówieniu telefonicznym z recepcją - tel. 0048 728 840 465