Dzień Otwarty już w piątek, 13 października!

Zapraszamy do odwiedzenia Gabinetu podczas Dnia Otwartego w piątek, 13 października. Wczesna jesień to idealny czas na zadbanie o skórę po wakacjach - nawilżenie, odżywienie jej, a także odmłodzenie. W promocyjnej ofercie proponujemy: liftingującą mezoterapię skóry twarzy lub wybranej partii ciała, innowacyjny zabieg anti-aging – Electri oraz powiększanie ust Neauvia Lips, redukcję zmarszczek i wolumetrię twarzy renomowanymi wypełniaczami. W promocji także zabiegi laserowe Ellipse i depilacja laserowa Vectus! Wszystkie -10%. Podczas Dnia Otwartego jest także możliwość odbycia bezpłatnych konsultacji z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej u dr. Witwickiego! Obowiązują zapisy - tel. 728 840 465

Zobacz jakie rezultaty można osiągnąć już podczas jednej wizyty
- piękny, naturalny efekt widać od razu!    

Zobacz też: nowość w Polsce - mezoterapia Electri by Hyalual - błyskawiczna reaktywacja Twojej skóry , nawilżenie i uwydatnienie ust Neauvia Lips

MEZOTERAPIA

Mezoterapia to metoda polegająca na serii mikrowstrzyknięć, dzięki którym do skóry wprowadzane są odpowiednio dobrane składniki pielęgnacyjne i lecznicze. Bywa nazywana "zastrzykiem młodości" - jest jednym z najbardziej cenionych zabiegów medycyny estetycznej. W zależności od wskazań, m.in. odżywia i rewitalizuje skórę twarzy i ciała, działa antycellulitowo i redukuje zmarszczki.

Preparaty dostępne w Gabinecie w promocyjnych cenach:

CytoCare:
- głęboko nawadnia skórę
- efekt przeciwutleniający i ochronny
- spłyca nawet głębsze zmarszczki
- zapewnia promienność i blask

Widoczne rezultaty: Biologiczny kapitał skóry jest zachowany, a efekty starzenia zatrzymane. Intensywne nawodnienie i regeneracja skóry. Widocznie lepsza kondycja skóry, wyjątkowo promienna i elastyczna. Powraca naturalnie młody wygląd. Dobry wybór dla odwodnionej, wysuszonej słońcem skóry po wakacjach.


StretchCare:
- efekt natychmiastowego liftingu
- przywraca napięcie i elastyczność skóry
- redukuje rozstępy
- redukuje plamy pigmentacyjne

Widoczne rezultaty: Skóra jest lepiej napięta i wzmocniona. Rysy twarzy się wyostrzają, owal staje się wyrazisty. Skóra jest gładsza, lepiej napięta, wzmocniona, "podniesiona". Twarz odzyskuje napięcie i elastyczność. Efekty rozciągnięcia w znacznym stopniu zostają złagodzone. Występuje efekt rozjaśnienia i rozświetlenia skóry. Zastosowanie preparatu pozwala na redukcję rozstępów na brzuchu, boczkach, pośladkach i udach.


Hyalax: Siła kwasu hialuronowego (HA) + glicerol

- łączy niesieciowany kwas hialuronowy i glicerol

- 4-krotnie dłuższy czas głębokiego nawilżenia skóry niż w przypadku produktów zawierających tylko kwas hialuronowy

- spłycenie zmarszczek okolic twarzy, szyi nawet do 80%

Przykładowy efekt przed/po zastosowania preparatu Hyalax:


Jalevel: bomba kwasu hialuronowego

- głębokie nawilżenie

- przywraca skórze elastyczność i blask

- wspomaga procesy naprawcze skóry (np. po ospie, cera potrądzikowa)

- brak zaczerwienienia i obrzęku po podaniu

- eliminacja zmarszczek powierzchniowych

Dlaczego warto wybrać mezoterapię?

Mezoterapia to zabieg bardzo skuteczny, ponieważ wstrzykiwany preparat dociera do głębokich wartsw skóry, silnie na nią oddziaływując. Serie licznych, drobnych nakłuć znacznie nasilają procesy regeneracyjne skóry poprzez stymulację fibroplastów w wyniku czego dochodzi do tworzenia nowego kolagenu.

REDERMALIZACJA

Redermalizacja to nowa metoda prewencji starzenia się i odnowy skóry. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych preparatów Xela Rederm® szwajcarskiej firmy Hyalual zawierających bursztynian sodu oraz kwas hialuronowy, następuje regulacja  biochemicznych i fizjologicznych procesów w komórkach. Zabieg polega na iniekcji preparatów (metodą mezoterapii) i skutecznie blokuje powstawanie wolnych rodników oraz zapobiega odwodnieniu skóry. Redermalizację stosuje się na twarz, szyję, dekolt, dłonie i pod oczy.

Preparaty Xela Rederm® zawierają bursztynian sodu oraz kwas hialuronowy w stężeniach 1,1%, 1,8% lub 2,2%. Bursztynian sodu jest aktywnym składnikiem preparatów, natomiast kwas hialuronowy wspomaga jego działanie dzięki przywracaniu równowagi wodnej i zapewnianiu właściwego środowiska dla aktywności fibroplastów.

Xela Rederm® to jedyny preparat na rynku, który wywiera bezpośredni wpływ na procesy metaboliczne w skórze (wzrost produkcji energii w cyklu Krebsa w fibroplastach skóry, poprawę oddychania komórkowego, transportu jonów, syntezę kolagenu, elastyny i białek, wzrost mikrokrążenia). Dzięki tym właściwościom wzrasta żywotność komórek, jak również zapewniona jest większa ochrona przed uszkodzeniami.

Wskazania do redermalizacji:

Korekcja i prewencja zmian stanu skóry spowodowanego przez:

 • starzenie się skóry
 • patologiczne czynniki środowiska (promieniowanie UV, zanieczyszczenie środowiska, palenie papierosów itd.)
 • skutki uboczne niektórych zabiegów medycyny estetycznej (blizny, przebarwienia)

Efekty redermalizacji:

 • młoda, zdrowa skóra
 • rozjaśnienie skóry
 • lifting
 • poprawiona elastyczność skóry
 • skóra nawilżona
 • zmniejszona głębokość i długość zmarszczek
 • poprawiona powierzchnia i faktura skóry

źródło: dr n. med. A.Górnicki

źródło: A.Górnicki

Redermalizacja to doskonała metoda korekcji i profilaktyki zmian związanych z wiekiem. Pozwala na przywrócenie struktury i jakości skóry, poprawiając zarazem takie cechy morfologiczne i funkcjonalne jak: sprężystość, elastyczność i stopień nawodnienia. Zabiegi redermalizacji hamują procesy starzenia skóry nie tylko poprzez jej odpowiednie nawodnienie, ale również poprzez wpływ na procesy regulujące produkcję energii w komórkach skóry.

WYPEŁNIACZE

Głównymi zaletami tej metody modelowania tkanek twarzy jest przewidywalność efektu, szybka rekonwalescencja
i minimalna inwazyjność.

W promocyjnej ofercie są następujące zabiegi z zakresu modelowania twarzy wypełniaczami na bazie kwasu hialuronowego:

 • wolumetria brwi
 • wypełnienie policzków
 • wypełnienie bruzd nosowo-wargowych
 • wypełnienie linii "marionetki"
 • wypełnienie i konturowanie kształtu ust
 • konturowanie kształtu brody

Zabiegi powiększania ust wykonywane będą m.in. preparatem Neauvia Intense Lips

Inne wykorzystywane preparaty to: TEOSYAL® REDENSITY, PerfectHA DERM, TEOSYAL® Pure Sense.

Cennik promocyjnych zabiegów medycyny estetycznej
wykonywanych podczas Dnia Otwartego

ZABIEGI LASEROWE

Podczas Dnia Otwartego oferujemy również zabiegi jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń laserowych - nordlys by Ellipse. Przed zabiegami na twarz bezpłatnie dokonamy także bezpłatnej analizy skóry (nawilżenie, pigmentacja, zaskórniki, skóra sucha/tłusta).

Cennik zabiegów laserowych

DEPILACJA LASEROWA VECTUS

Jesień to dobry moment na zaplanowanie serii zabiegów mających na celu usunięcie zbędnego owłosienia. Skóra zwykle nie jest już eksponowana na promienie słoneczne, co znacznie ułatwia dbanie o siebie po depilacji.
W naszym Gabinecie dysponujemy jednym z najbardziej nowoczesnych laserów - laserem diodowym VECTUS™, który pozwala na bezpieczne i trwałe usunięcie owłosienia. Laser, dzięki idealnie rozłożonemu strumieniowi świtała oraz metodzie odzyskującej światło odbite od skóry - Photon RecyclingSM, gwarantuje skuteczną i szybką depilację. Zastosowanie w urządzeniu inteligentnego czytnika poziomu melaniny w skórze – Skintel™ – daje możliwość precyzyjnego i bezpiecznego dostosowania parametrów zabiegu, minimalizując ryzyko poparzeń. Światło lasera zostaje zaabsorbowane przez barwnik, co w konsekwencji doprowadza do fototermolizy mieszka włosowego, czyli jego termicznej destrukcji. Efekty depilacji laserowej VECTUS™ widać już po pierwszym zabiegu. Dla uzyskania najlepszych rezultatów należy wykonać serię kilku zabiegów (w zależności od okolicy).