Depilacja laserowa - laser diodowy Vectus

Trwałe usuwanie owłosienia laserem Vectus™ to maksimum bezpieczeństwa, skuteczności i wygody. Dzięki temu nowoczesnemu urządzeniu depilacja laserowa jest łatwiejsza i szybsza niż kiedykolwiek wcześniej. 

Depilacja laserowa za pomocą lasera diodowego VECTUS™ to zabieg pozwalający na bezpieczne i trwałe usunięcie owłosienia. Laser, dzięki idealnie rozłożonemu strumieniowi świtała oraz metodzie odzyskującej światło odbite od skóry - Photon RecyclingSM, pozwala na skuteczną i szybką depilację. Zastosowanie w urządzeniu inteligentnego czytnika poziomu melaniny w skórze – Skintel™ – daje możliwość precyzyjnego i bezpiecznego dostosowania parametrów zabiegu, minimalizując ryzyko poparzeń. Światło lasera zostaje zaabsorbowane przez barwnik, co w konsekwencji doprowadza do fototermolizy mieszka włosowego, czyli jego termicznej destrukcji. Efekty depilacji laserowej VECTUS™ widać już po pierwszym zabiegu. Dla uzyskania najlepszych rezultatów należy wykonać serię kilku zabiegów (w zależności od okolicy).

Lokalizacja: ul. Przy Bażantarni 8B lok. U3, Klinika ONE CLINIC,
między stacjami metra Kabaty i Natolin
Zapisy: tel. 728 840 465

Zalety:

Szybkość – dzięki zwiększonej końcówce możliwa jest epilacja dużych powierzchni w krótkim czasie
Brak poparzeń – zastosowanie inteligentnego czytnika Skintel™ dostosowuje bezpiecznie parametry zabiegu
Skuteczność – już po pierwszym zabiegu widoczne zredukowanie odrastających włosków

Przed zabiegiem:

Nie są wymagane szczególne badania, laser VECTUS™ umożliwia wykonanie zabiegu bez konieczności zapuszczania włosków, należy na miesiąc przed zabiegiem zaprzestać stosowania depilacji woskiem. Przed zabiegiem okolicę należy ogolić maszynką (żyletką).

Rodzaj znieczulenia:

Brak (chłodzenie kontaktowe podczas zabiegu).

Czas trwania:

W zależności od okolicy poddanej zabiegowi, bardzo krótki np. epilacja pleców – 10-15 minut.

Przebieg zabiegu:

Laser kierowany jest na okolicę poddaną zabiegowi, nie jest wymagany żel na skórę (tak jak przy innych tego typu zabiegach). Podczas zabiegu skóra jest nieustannie chłodzona. W rezultacie wyczuwalność ciepła w trakcie procedury jest minimalna.

Zalecenia pozabiegowe:

Bezpośrednio po zabiegu skóra może być delikatnie zaczerwieniona. Po zabiegu nie należy korzystać z sauny, solarium, oraz gorących kąpieli. Poddane zabiegowi obszary nie powinny być narażone na działanie promieni słonecznych przez kilka tygodni po depilacji. Zalecane, w celu zwiększenia komfortu pacjenta, stosowanie preparatów po zabiegach laserowych, które redukują zaczerwienienie i uczucie swędzenia.

Przykładowe efekty przed/po:

Opinia pacjentki:

Kilka lat temu przeszłam kilka sesji laserem usuwając owłosienie okolic intymnych. Owłosienia pozbyłam się na 2-3 lata, co było wspaniałym doświadczeniem jednak, ponieważ zrobiłam zaledwie kilka sesji, wiedziałam, że czeka mnie powtórka zabiegów i bólu. Wtedy usłyszałam o Vectusie, z głowicą chłodzącą i za namową znajomej korzystającej z usług kliniki dr Witwicki, postanowiłam zaryzykowac ;) Jestem po pierwszej sesji i już jestem zachwycona. Zabieg jest dużo mniej bolesny niż poprzednio, skóra aksamitna i błyszcząca. Przede mną jeszcze kilka sesji i mówię całkowite do widzenia włosom na nogach, rękach, i okolicach intymnych.

Cennik depilacji poszczególnych partii ciała:

Vectus - depilacja laserowa - bikini 400 PLN
Vectus - depilacja laserowa - pachy 200 PLN
Vectus - depilacja laserowa - cała twarz 300 PLN
Vectus - depilacja laserowa - ręce 300 PLN
Vectus - depilacja laserowa - baki, wąsy, broda 150 PLN
Vectus - depilacja laserowa - łydki, uda, brzuch 300 PLN
Vectus - depilacja laserowa - plecy, brzuch 400 PLN
Vectus - depilacja laserowa - pośladki 500 PLN

 ❤ Promocja 

2 okolice - rabat 10%

więcej niż 2 okolice - rabat 20%

Zapisy pod nr tel. 728 840 465

Zabiegi odbywają się w klinice ONE CLINIC na ul. Przy Bażantarni 8B lok. U3, 
​M: Kabaty lub M: Natolin (10 min. spacerem od stacji metra)