Sprzęt


Laser nordlys by Ellipse

To jeden z najbardziej nowoczesnych laserów o szerokim zastosowaniu (IPL, FRAX1550 oraz Nd: YAG). Pozwala na skuteczne leczenie różnych chorób skóry oraz rozwiązywanie wielu problemów natury estetycznej.

więcej

Wykorzystywany jest m.in. do zabiegów takich jak: fotoodmładzanie (usuwanie zmian plam starczych, rumieni, nierównej pigmentacji na twarzy czy czole), usuwanie zmian naczyniowych (teleangiektazje, naczyniaki, plamy typu wine stain), skuteczne usuwanie żylaków kończyn dolnych, pajączków, redukcja blizn a także resurfacing.

Integral LPG®

Integral to najnowsza generacja urządzeń LPG. Stosuje ekskluzywną technologię Endermologie®, umożliwiającą wykonywanie w 100% naturalnych zabiegów stymulacji tkanki łącznej służących urodzie i zdrowiu. Pomaga wymodelować sylwetkę i ujędrnić skórę. 

więcej

Integral LPG®

Integral to najnowsza generacja urządzeń LPG. Stosuje ekskluzywną technologię Endermologie®, umożliwiającą wykonywanie w 100% naturalnych zabiegów stymulacji tkanki łącznej służących urodzie i zdrowiu. Pomaga wymodelować sylwetkę i ujędrnić skórę. Badania dowiodły, że jest to jedna z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, wiotkością skóry ciała i twarzy oraz obrzękami.

Wykonywane w Gabinecie zabiegi:

  • Endermolift® - zagęszczenie zapobiegające starzeniu się skóry

  • Lipomassage® - modelowanie sylwetki

Jak wygląda zabieg modelowania sylwetki Lipomassage®?

Pierwszym etapem jest ocena stanu skóry, kształtu sylwetki przez profesjonalnie przeszkoloną osobę, która będzie wykonywać zabieg. Elementem kluczowym jest ocena fotograficzna.

Następnie dobrany zostaje program zabiegu odpowiadający indywidualnym potrzebom pacjenta.

Dla optymalizacji efektów terapii zaleca się stosowanie kosmetyków stworzonych przez LPG, inspirowanych Endermologie®.

Endermolift® - jakie korzyści można osiągnąć

Celem zabiegów Endermolift® na twarz jest: ROZŚWIETLENIE, WYPEŁNIENIE, UJĘDRNIENIE I ZAGĘSZCZENIE skóry.
Endermolift™ to nieinwazyjna technika oddziałująca na główne przyczyny starzenia się skóry i utratę jej gęstości.

LPG Lifts dostarcza do powierzchni skóry mikroimpulsy, które następnie przechodzą głębiej, wywołując biologiczną reakcję fibroblastów i ponownie aktywując naturalną produkcję kolagenu i elastyny.

Endermolift™ poprawia krążenie żylno – limfatyczne i usuwa włókniste bariery w celu ułatwienia natlenienia tkanki. Przeznaczony jest dla skóry cienkiej, starzejącej się, wykazującej wiotczenie.

W Endermolift® wykorzystana jest opatentowania Technologia LIFT. Polega ona na synergicznym działaniu dwóch klapek w komorze zabiegowej głowicy i sekwencyjnym zasysaniu skóry w celu stymulacji tkanki obwodowej.

Więcej informacji oraz przykładowe efekty zabiegów na www.lpg-systems.pl

Pobierz: karta pacjenta (przeciwwskazania itd.)
Laser Palomar Slim Lipo™ 3D

Laser Palomar Slim Lipo™ 3D

Palomar Slim Lipo™ to przełomowa metoda modelowania sylwetki poprzez laserowe usuwanie tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym termoliftingu skóry.

więcej

Laser Palomar Slim Lipo™ 3D - opis urządzenia

Liposukcja laserowa Palomar Slim Lipo™ 3D to obecnie jedna z najbardziej innowacyjnych i zarazem skutecznych metod usuwania tkanki tłuszczowej. Jest również najbezpieczniejszą ze wszystkich inwazyjnych metod modelowania sylwetki.

Jak działa Palomar SlimLipo™ 3D

Palomar Slim Lipo™ stosuje laser o dwóch długościach fali: 924 nm, która topi tłuszcz usuwany później przy pomocy końcówki odsysającej i 975 nm, która działa bezpośrednio na tkankę skórną wzmacniając ją i odbudowując włókna kolagenowe, dzięki czemu skóra jest jędrna, a kontury sylwetki znacznie wyraźniejsze.

Jest to metoda laserowej redukcji tkanki tłuszczowej, którą cechuje mniejsza inwazyjność niż w przypadku tradycyjnej liposukcji, co również skutkuje szybszą rekonwalescencją i brakiem widocznych zasiniaczeń. Oprócz świetnych rezultatów modelujących sylwetkę, to również doskonały sposób na ujędrnienie, wygładzenie skóry oraz przeciwdziałanie jej wiotczeniu.

Więcej informacji nt. Palomar Slim Lipo™ 3D znajdą Państwo na stronie www.palomar.com.pl

MULTIMEDIA

Vectus™ - opis urządzenia

Laser diodowy Palomar Vectus™

Vectus™ to medyczny laser diodowy firmy PALOMAR Medical Technologies przeznaczony do trwałego usuwania owłosienia.

więcej

Vectus™ - opis urządzenia

Vectus™ to medyczny laser diodowy firmy PALOMAR Medical Technologies przeznaczony do trwałego usuwania owłosienia.

BEZPIECZEŃŚTWO

Jest jedynym laserem na świecie wyposażonym w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze - Skintel™.

Przed zabiegiem czytnik przykładany jest do skóry pacjenta w tym miejscu, z którego usuwane będzie owłosienie. Skintel™ określa poziom melaniny i na podstawie odczytu automatycznie dobiera optymalne parametry zabiegu. Indywidualne ustawienia umożliwiają zastosowanie wyższej energii, bez ryzyka poparzenia. Dzięki temu zabieg jest efektywniejszy i bardzo bezpieczny.

KOMFORT

Bardzo wysoki komfort zabiegu zapewnia zastosowane w głowicy rozwiązanie Advanced Contact CoolingSMktóre powoduje, że skóra chłodzona jest przed, w trakcie i po emisji światła. W rezultacie wyczuwalność ciepła w trakcie procedury jest minimalna, a jej komfort znacznie wzrasta.

SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA

Laser diodowy Vectus™ jest najszybciej pracującym systemem w swojej kategorii. Dzięki zwiększonej końcówce zabiegowej pozwala wykonać epilację dużych powierzchni w zaledwie kilka minut.

Więcej informacji na stronie www.vectus.palomar.com.pl

Karboksyterapia Fenix

Urządzenie do karboksyterapii Fenix pozwala bezbolesnośnie podawać dwutlenek węgla w celu rozbicia złogów tłuszczowych, rozszerzenia naczyń krwionośnych zwiększając przepływ krwi do obszaru, który stymuluje metabolizm tłuszczu. Aplikacja jest łatwa, szybka i precyzyjna (zastosowanie pneumatycznego pistoletu) oraz bezpieczna (ściśle określona dawka podczas podawania).

więcej

Karboksyterapia Fenix

Karboksyterapia Fenix – jeszcze lepsze efekty w medycynie estetycznej i procedurach leczniczych!

Urządzenie służy do podawania podskórnego podawania dwutlenku węgla, za pomocą cienkiej igły. CO2 rozbija mechanicznie złogi tłuszczowe i silnie rozszerza naczynia krwionośne zwiększając przepływ krwi do obszaru, który stymuluje metabolizm tłuszczu. Po aplikacji gaz przedostaje się do płuc i zostaje wydalony z organizmu w sposób naturalny, czyli poprzez wymianę gazową.

Wielką zaletą karboksyterapii Fenix jest bezbolesność zabiegu (inaczej niż przy innych tego typu procedurach), łatwa, szybka i precyzyjna aplikacja (zastosowanie pneumatycznego pistoletu) oraz bezpieczeństwo (ściśle określona dawka podczas podawania).

Karboksyterapia Fenix ma szerokie zastosowanie, stosuje się ją zarówno w medycynie estetycznej, jak i w celach leczniczych,pozwala na uzyskanie świetnych efektów na: cienie pod oczami, zmarszczki, zwiotczenia skóry, otyłość, blizny, pajączki, łysienie, łuszczycę, odleżyny, brak elastyczności, rozstępy, cellulit, zlokalizowaną tkankę tłuszczową, zaburzenia krążenia, przewlekłą niewydolność żylną. Ponadto działa wspomagająco przy liposukcji, pomaga dotlenić skórę, działa regenerująco (np. świetne efekty na dłoniach oraz przy przyciwdziałaniu wypadaniu włosów).

 

Pobierz ulotkę (więcej informacji o działaniu)

MULTIMEDIA