Modelowanie sylwetki preparatem Aqualyx

Preparat Aqualyx służy do miejscowego modelowania sylwetki. Jeśli pacjentka posiada gdzieś nieznaczne naddatki tkanki tłuszczowej, z powodzeniem może skorzystać z tego rozwiązania. Zastosowanie znajdzie on w przypadku np. zbyt wydatnego podbródka lub lokalnego otłuszczenia na brzuchu. "Zgubić" można nawet kilka centrymetrów.

Nie od dziś wiadomo, że kobieta marzy o pełnej satysfakcji z własnego wyglądu. Szczególnie trudną oraz nierówną walkę toczy się z „fałdkami” w miejscach w których tłuszcz nie znika pomimo regularnych ćwiczeń i diety jak: biodra, bryczesy czy wewnętrzna strona kolan. Do tej pory jedynym sposobem pozbycia się otłuszczeń w tych miejscach była liposukcja. Teraz alternatywą dla tego zabiegu jest AQUALYX, niechirurgiczna i ekspresowa metoda usuwania tkanki tłuszczowej.

Nowy preparat Aqualyx to jedyny na świecie zarejestrowany środek do zabiegów iniekcyjnego usuwania tkanki tłuszczowej z organizmu. Aqualyx to roztwór, który rozpuszcza tłuszcz i niszczy błonę komórkową; wstrzyknięty w tkankę tłuszczową powoduje niszczenie komórek tłuszczowych, które następnie transportowane są do wątroby i wydalane z organizmu przez nerki. Zabieg Aqualyx jest bezbolesny i mało inwazyjny. Dzięki ograniczonej ilości wkłuć (1-2 wkłucia) metoda ta znacznie ogranicza ryzyko powstania siniaków, uszkodzeń skóry, a także ogranicza ból w trakcie trwania samego zabiegu.

Wskazania:

  • lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej.

Przed zabiegiem:

Należy omówić z lekarzem oczekiwania

Rodzaj znieczulenia:

Brak

Czas rekonwalescencji:

Natychmiastowa 

Powrót do listy