Plastyka wciągniętych brodawek

Zabieg ten rozwiązuje problem wciągniętych brodawek. Wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, co pozwala na bardzo szybką rekonwalescencję i natychmiastowy powrót do codziennych czynności.

Przed zabiegiem:

Przed zabiegiem niezbędna jest konsultacja, podczas której lekarz specjalista odpowiada na wszystkie nurtujące pacjentkę pytania. Badania do zabiegu plastyki wciągniętych brodawek to: morfologia, grupa krwi, układ krzepnięcia, HBS, HCV. Ponadto przez min. 10 dni przed zabiegiem nie wolno przyjmować środków rozrzedzających krew (np. aspiryna).

Rodzaj znieczulenia:

Miejscowe.

Czas trwania operacji:

Ok. 1 godziny.

Przebieg operacji:

Istnieją różne metody wykonania zabiegu. Jedną z nich jest przecięcie wiązadeł mocujących brodawkę do gruczołu piersiowego i wydłużenie jej poprzez założenie odpowiednich szwów wchłanialnych.

Zalecenia pooperacyjne:

Zmiana opatrunków odbywa się następnego dnia. Po tygodniu od zabiegu wymagana jest kontrola. Zaleca się unikanie uciskania brodawek przez kilka tygodni.

Czas rekowalescencji:

Efekt widoczny jest po ok. 2 tygodniach.

Powikłania:

Utrata możliwości karmienia.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Porozmawiaj ze specjalistą podczas osobistej wizyty. Telefoniczna rezerwacja wizyt pod nr tel. 728 840 465 . Możliwe także rezerwacje online za pośrednictwem portalu znanylekarz.pl (pojedyncze poranne terminy) tutaj >> http://bit.ly/RezerwacjaWizyt Jeśli nie ma wolnych terminów online, warto skontaktować się z nami telefonicznie. Zapraszamy.

Powrót do listy