Komórki macierzyste: Lipogems® - rewitalizacja skóry

Technologię Lipogems® w zabiegach w chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej stosujemy jako pierwsi w Polsce. Sposób otrzymywania tkanki tłuszczowej z dużą zawartością komórek macierzystych pozwala na znaczną rewitalizację i odmłodzenie poddawanych zabiegowi obszarów - np. rąk czy skóry twarzy. Zabieg jest małoinwazyjny, a efekt widać od razu.

Lipogems®  jest  nieenzymatyczną technologią przeznaczoną do przetwarzania różnej ilości lipoaspiratów dających początek nieekspandowanej tkance tłuszczowej zawierającej ADSC (komórki macierzyste pochodzące z tkanki tłuszczowej).

Lipogems® to całkowicie zamknięty system  pozwalający na zachowanie zrębu naczyniowego (w odróżnieniu od innych technik z odwirowywaniem) utworzonego przez kapilary umiejscowione pomiędzy komórkami tłuszczowymi i odcinki zrębu zawierające naczynia krwionośne.

Co ważne, żywotność pozyskanych tą technologią komórek macierzystych wynosi powyżej 90%

Zabieg przeznaczony jest dla osób, u których nastąpiło zmniejszenie objętości tkanki tłuszczowej, jak i nieznaczne opadnięcie tkanek i utrata napięcia. Efektem zabiegu jest uzyskanie młodszego, bardziej wypoczętego wyglądu, poprawienie kształtu twarzy i przywrócenia objętości tkanek w pożądanych miejscach.

                                                      Rewitalizacja twarzy - przed/po/3 miesiące po

Cennik zabiegów rewitalizacji skóry Lipogems® znaleźć można TUTAJ

Powrót do listy Galeria zdjęć