Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym (PRP)

Terapia regeneracyjna PRP jest nowoczesną, odmładzającą skórę procedurą anti-aging, która stymuluje własny potencjał organizmu pacjenta do odbudowy tkanek. Zabieg ma na celu napięcie, wygładzenie skóry i poprawę jej tekstury oraz kolorytu.

Zobacz też: mezoterapia igłowa, mezoterapia mikroigłowa (microPen), redermalizacja - nowy zabieg anti-aging

Zalety mezoterapii osoczem bogatopłytkowym:

Wstrzyknięcie PRP cienką igłą przez skórę umożliwia uwolnienie czynników wzrostu z osocza bogatopłytkowego (PRP), co w konsekwencji powoduje namnażanie komórek, tworzenie się naczyń krwionośnych oraz, co najważniejsze, tworzenie nowych struktur kolagenu - wszystkie te procesy są kluczowymi w terapii anti-aging. Osocze PRP stosowane w naszej klinice ma, w zależności od wybranego pakietu, możliwość uzyskania aż do poziomu 30-krotnego koncentracji płytek (system Angel).

Jak przygotowuje się osocze bogatopłytkowe Angel?

Mała próbka krwi pacjenta (od 40ml) jest przetwarzana przy użyciu wysoko specjalistycznego sprzętu medycznego (Angel System), aby wyodrębnić plazmę bogatopłytkową - PRP. Do iniekcji dla pacjenta pobieramy najbogatszą w składniki część odwirowanego preparatu (warstwa leukocytarno-płytkowa; środkowa). Dodatkowo, sprzęt, którym dysponujemy, system Angel, pozwala, dzięki czujnikom optycznym, na wyselekcjonowanie z tej warstwy głównie płytek krwi (w ponad 80%), a odrzucenie leukocytów. 

Tak przygotowane unikalne PRP, zawierające czynniki wzrostu, jest wstrzykiwane punktowo pod skórę twarzy, szyi, dekoltu, rąk i innych obszarów wymagających rewitalizacji.

Jak długo trwa zabieg?

Procedura zajmuje od 20 minut do jednej godziny.

Efekty zabiegu:

Efekty zabiegu postępują stopniowo wraz z odbudowującymi się włóknami kolagenowymi. Skóra po 1-2 tyg. jest bardziej napięta i wygładzona. Zanikają przebarwienia. Zabieg wykonywany jest jednorazowo, może być powtarzany (w przypadku Angel nie częściej niż raz na 6 miesięcy), w zależności od szybkości naturalnych procesów starzenia się skóry.

Telefoniczna rezerwacja wizyt/zabiegów pod nr tel. 728 840 465 lub 22 648 81 42
Dr n. med. Tadeusz Witwicki, Klinika ONE CLINIC,
ul. Przy Bażantarni 8B lok. U3 (Kabaty), 02-793 Warszawa

Powrót do listy Galeria zdjęć