Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa bywa nazywana "zastrzykiem młodości" - jest jednym z najbardziej cenionych zabiegów medycyny estetycznej. W zależności od wskazań, m.in. odżywia i rewitalizuje skórę twarzy i ciała, działa antycellulitowo i redukuje zmarszczki.

Mezoterapia to metoda polegająca na serii mikrowstrzyknięć, dzięki którym do skóry wprowadzane są odpowiednio dobrane składniki pielęgnacyjne i lecznicze (kwas hialuronowy, aminokwasy, witaminy, DMEA, kofeina - w zależności od celu jaki chcemy osiągnąć).

Zobacz też: Redermalizacja - więcej niż mezoterapia - nowy zabieg anti-aging

Wskazania do mezoterapii:

  • odżywienie i rewitalizacja skóry twarzy i ciała
  • redukcja zmarszczek
  • redukcja rozstępów
  • redukcja cellulitu
  • zminimalizowanie worków/cieni pod oczami
  • likwidacja przebarwień
  • stymulacja wzrostu włosów i zmniejszenie problemu wypadania włosów

Dlaczego warto?

Mezoterapia to zabieg bardzo skuteczny, ponieważ wstrzykiwany preparat dociera do głębokich wartsw skóry, silnie na nią oddziaływując. Serie licznych, drobnych nakłuć znacznie nasilają procesy regeneracyjne skóry poprzez stymulację fibroplastów w wyniku czego dochodzi do tworzenia nowego kolagenu.

Proces zabiegowy

Podczas zabiegu pacjent może odczuwać niewielki ból, dlatego też w celu zapewnienia większego komfortu, stosujemy znieczulenie miejscowe w postaci kremu.

Aby osiągnąć optymalny rezultat estetyczny, zwykle wymaga się powtarzania mezoterapii w seriach kilku zabiegów w odstępach 2-3 tygodniowych, 1-2 razy w roku. Regularność wykonywania mezoterapii gwarantuje zachowanie zdrowego wyglądu skóry na długo. 

Przeciwwskazania: alergie, WZW, choroby krwi, ciąża/karmienie piersią, przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi (np. aspiryna), niewyrównana cukrzyca, choroby nowotworowe, stany zapalne skóry, opryszczka, aktywny trądzik, epilepsja

Mezoterapia przed latem:

Osobom, które planują korzystać z kąpieli słonecznych (zalecamy oczywiście kremy z wysokim filtrem), a jednocześnie nie chcą tracić elastyczności i nawilżenia skóry, polecamy mezoterapię H&S szwajcarskiej firmy Hyalual Institute. Preparat H&S to unikalna kombinacja kwasu hialuronowego w stężeniu 0,9% oraz bursztynianu sodu 1,6% - zapewnia regenerację skóry wrażliwej i wymagającej oraz optymalne nawilżenie przed ekspozycją na promienie słoneczne. 

Klinika ONE CLINIC, 02-793 Warszawa                                                                                                        

M: Kabaty lub M: Natolin                                                                                  

Zapisy na mezoterapię pod nr tel. 728 840 465

Powrót do listy Galeria zdjęć