Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa bywa nazywana "zastrzykiem młodości" - jest jednym z najbardziej cenionych zabiegów medycyny estetycznej. W zależności od wskazań, m.in. odżywia i rewitalizuje skórę twarzy i ciała, działa antycellulitowo i redukuje zmarszczki.

Mezoterapia to metoda polegająca na serii mikrowstrzyknięć, dzięki którym do skóry wprowadzane są odpowiednio dobrane składniki pielęgnacyjne i lecznicze (kwas hialuronowy, aminokwasy, witaminy, DMEA, kofeina - w zależności od celu jaki chcemy osiągnąć).

Zobacz też: Redermalizacja - więcej niż mezoterapia - nowy zabieg anti-aging

Wskazania do mezoterapii:

  • odżywienie i rewitalizacja skóry twarzy i ciała
  • redukcja zmarszczek
  • redukcja rozstępów
  • redukcja cellulitu
  • zminimalizowanie worków/cieni pod oczami
  • likwidacja przebarwień
  • stymulacja wzrostu włosów i zmniejszenie problemu wypadania włosów

Dlaczego warto?

Mezoterapia to zabieg bardzo skuteczny, ponieważ wstrzykiwany preparat dociera do głębokich wartsw skóry, silnie na nią oddziaływując. Serie licznych, drobnych nakłuć znacznie nasilają procesy regeneracyjne skóry poprzez stymulację fibroplastów w wyniku czego dochodzi do tworzenia nowego kolagenu.

Proces zabiegowy

Podczas zabiegu pacjent może odczuwać niewielki ból, dlatego też w celu zapewnienia większego komfortu, stosujemy znieczulenie miejscowe w postaci kremu.

Aby osiągnąć optymalny rezultat estetyczny, wymaga się powtarzania mezoterapii w seriach 3-5 zabiegów w odstępach 2-3 tygodniowych, 1-2 razy w roku. Regularność wykonywania mezoterapii gwarantuje zachowanie zdrowego wyglądu skóry na długo.

Przeciwwskazania: alergie, WZW, choroby krwi, ciąża/karmienie piersią, przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi (np. aspiryna), niewyrównana cukrzyca, choroby nowotworowe, stany zapalne skóry, opryszczka, aktywny trądzik, epilepsja

Cennik w zależności od zastosowania i wyboru preparatu:

Szczegóły dotyczące preparatów:

Przeczytaj też o REDERMALIZACJI - to nowy zabieg anti-aging, który wykonuje się w drodze mezoterapii. Pozwala na znaczną rewitalizację i odmłodzenie danego obszaru. Stosowane w redermalizacji preparaty, Xela Rederm, szwajcarskiej firmy Hyalual gwarantują przewidywalny rezultat i bezpieczeństwo. Więcej informacji nt. tego innowacyjnego zabiegu, wskazań i efektów, można znaleźć tutaj >> REDERMALIZACJA

Powrót do listy Galeria zdjęć