Powiększenie ust kwasem hialuronowym

Zabieg przeznaczony jest dla osób chcących podkreślić, uwydatnić usta. Głównymi zaletami tej metody powiększenia ust są przewidywalność efektu, szybka rekonwalescencja i minimalna inwazyjność zabiegu.

Procedura wykonywana jest w znieczuleniu stomatologicznym, pozwalającym na bezbolesne podanie odpowiedniej objętości wypełniacza. Kwasem hialuronowym można modelować objętość, kontur, jak również poprawić nawodnienie tkanek ust.

Jaki jest koszt zabiegu?

Koszt zależy od ilości kwasu hialuronowego niezbędnej do korekcji ust zgodnej z oczekiwaniami pacjentki/pacjenta: 

  • powiększanie ust (1 ampułka) - 1400 PLN

​Kto będzie wykonywał zabieg?

Zabiegi małoinwazyjne z wykorzystaniem kwasu hialuronowego wykonuje dr n. med. Tadeusz Witwicki - specjalista chirurgii plastycznej oraz dr Weronika Jaroń - specjalistka chirurgii dziecięcej i chirurgii plastycznej.

Jak umówić się na zabieg?

Aby umówić się na zabieg, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 728 840 465 (rejestracja czynna w dni powszednie w godz. 11-19). Prosimy o podanie informacji, iż jest to wizyta połączona z wykonaniem zabiegu kwasem hialuronowym/z powiększeniem ust. 

Jak przygotować się do zabiegu?

Na zabieg prosimy zgłosić się bez makijażu. Polecamy zaprzestanie stosowania środków rozrzedzających krew na ok. 10 dni przed planowaną interwencją. 

Jakie środki bezpieczeństwa wprowadziliśmy ze względu na Covid-19?

Przy wejściu do Kliniki należy zdezynfekować ręce. Obowiązkowe jest także noszenie maseczki do momentu aż lekarz, ze względu na wykonanie zabiegu, nie zleci jej zdjęcia. W Klinice przebywać może ograniczona liczba osób - pacjentów i personelu, aby można było zachować rekomendowane odstępy, dlatego też prosimy o punktualność. Telefonicznie przed potwierdzeniem wizyty/zabiegu upewniamy się, że pacjent nie zgłasza jakichkolwiek niepokojących objawów. W Klinice niezbędne jest również wypełnienie stosownego oświadczenia. 

Klinika ONE CLINIC

ul. Przy Bażantarni 8B lok. U3

tel. 728 840 465

M: Kabaty lub M: Natolin

Powrót do listy