Redukcja zmarszczek kwasem hialuronowym

Zapraszamy do skorzystania z zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego, który nazywany jest "eliksirem młodości". Wstrzykiwanie preparatu, od wielu lat z powodzeniem stosowanego w medycynie estetycznej, daje dobre i przewidywalne rezultaty już po kilku dniach od iniekcji, a rekonwalescencja po zabiegu jest z reguły bardzo krótka (1-2 dni) i mało uciążliwa. Kwasem hialuronowym modeluje się kształt i wielkość ust, owal twarzy, wypełnia się zmarszczki statyczne.

Podczas krótkiej wizyty można z powodzeniem "cofnąć czas" o co najmniej kilka lat, co widać w materiale video.

Przykładowy efekt wypełniania bruzd nosowo-wargowych

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego przeznaczony jest dla osób chcących poprawić wygląd twarzy poprzez redukcję zmarszczek statycznych lub wymodelowanie/uwydatnienie ust. Efekt gładkiej skóry lub zwiększenia objętości widoczny jest od razu. W zależności od preparatu i indywidualnych uwarunkowań, utrzymuje się ok. 8-10 miesięcy.

Jaki jest koszt zabiegu?

Koszt zależy od ilości kwasu hialuronowego niezbędnej do korekcji danego mankamentu. 

  • powiększanie ust (1 ampułka) - 1400 PLN
  • wypełnianie fałd nosowo-wargowych - od 1200 PLN
  • wypełnianie policzków - od 1200 PLN

Kto będzie wykonywał zabieg?

Zabiegi małoinwazyjne z wykorzystaniem kwasu hialuronowego wykonuje dr n. med. Tadeusz Witwicki - specjalista chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, członek założyciel Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Operacjami korygującymi wygląd ciała i twarzy, z chirurgii plastycznej, zajmuje się od 1990 roku, a zabiegami medycyny estetycznej od przeszło 25 lat.

Jak umówić się na zabieg?

Aby umówić się na zabieg, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 728 840 465 (rejestracja czynna w dni powszednie w godz. 11-19). Prosimy o podanie informacji, iż jest to wizyta połączona z wykonaniem zabiegu kwasem hialuronowym/z powiększeniem ust. 

Jak przygotować się do zabiegu?

Na zabieg prosimy zgłosić się bez makijażu. Polecamy zaprzestanie stosowania środków rozrzedzających krew na ok. 10 dni przed planowaną interwencją. 

Jakie środki bezpieczeństwa wprowadziliśmy ze względu na Covid-19?

Przed wejściem do Kliniki należy zdezynfekować ręce. Obowiązkowe jest także noszenie maseczki do momentu aż lekarz, ze względu na wykonanie zabiegu, nie zleci jej zdjęcia. W Klinice przebywać może ograniczona liczba osób - pacjentów i personelu, aby można było zachować rekomendowane odstępy, dlatego też prosimy o punktualność. Telefonicznie przed potwierdzeniem wizyty/zabiegu upewniamy się, że pacjent nie zgłasza jakichkolwiek niepokojących objawów. W Klinice niezbędne jest również wypełnienie stosownego oświadczenia. 

Klinika ONE CLINIC

Dr Witwicki

ul. Przy Bażantarni 8B lok. U3  (M: Kabaty lub M: Natolin)

tel. 728 840 465

Powrót do listy