Wolumetria twarzy kwasem hialuronowym

Zabieg wolumetrii przeznaczony dla osób w średnim wieku, u których nastąpiło zmniejszenie objętości tkanki tłuszczowej, jak i nieznaczne opadnięcie tkanek i utrata napięcia. Efektem zabiegu jest uzyskanie młodszego wyglądu, poprawienie kształtu twarzy i przywrócenia objętości tkanek w pożądanych miejscach.

Procedura polega na głębokim podskórnym podaniu odpowiedniej objętości wypełniacza, dzięki czemu uzyskuje się poprawienie objętości i młodszy wygląd twarzy. Procedura odbywa się bez znieczulenia lub w znieczuleniu emlą. Ewentualny obrzęk pozabiegowy może utrzymywać się przez 1-2 doby. 

Efekty po wolumetrii twarzy z zastosowaniem kwasu hialuronowego

Efekt po zabiegu wolumetrii twarzy utrzymuje się ok. 2 lat.

Zobacz jakie rezultaty można osiągnąć już podczas jednej wizyty
- piękny, naturalny efekt widać od razu!    

Chcesz dowiedzieć się więcej nt. zabiegów odmładzania kwasem hialuronowym? Porozmawiaj ze specjalistą podczas osobistej wizyty. Telefoniczna rezerwacja wizyt pod nr tel. 728 840 465. Możliwe także rezerwacje online za pośrednictwem portalu znanylekarz.pl (pojedyncze poranne terminy) tutaj >> http://bit.ly/RezerwacjaWizyt Jeśli nie ma wolnych terminów online, warto skontaktować się z nami telefonicznie. Zapraszamy.

Powrót do listy