LPG® Lipomassage™ - zabieg ujędrniający

Innowacyjna metoda rewitalizacji skóry i redukcji tkanki tłuszczowej, która naturalnie eliminuje miejscowe złogi tłuszczu. Zabiegi stymulują lipolizę oraz pobudzają skórę do produkcji kolagenu, co sprawia że nie tylko traci się zbędne centymetry, ale także zyskuje jędrną skórę.

Lipomassage™/Endermologia – jest to metoda redukcji tkanki tłuszczowej, zwalczania cellulitu  i ujędrniania. Może być stosowana, jako czynnik wspomagający przed i po zabiegu liposukcji oraz jako samodzielna metoda pozwalająca na wymodelowanie sylwetki. Technika ta jest szczególnie zalecana w celu eliminacji obszarów lokalnie otłuszczonych (czyli tych, które trudno jest wyrzeźbić w sposób naturalny za pomocą ćwiczeń i diety).

Zabieg przeprowadzany jest urządzeniem wyposażonym w dwie niezależnie działające rolki masujące, które działają w połączeniu z podciśnieniem. Podciśnienie tworzy fałdę skórną zwijaną przez pierwszą rolkę, a rozwijaną przez drugą. Rolki wewnątrz głowicy poruszają się ruchem obrotowym wokół własnej osi oraz względem siebie, zgodnie ze stanem tkanki i intensywnością wybranego zabiegu.

Opatentowana technika Lipomassage™ uaktywnia proces uwalniania tłuszczu (lipolizy), eliminuje miejscowe złogi i niedoskonałości, co prowadzi do ujędrnienia i wygładzenia skóry. Mechaniczne działanie LPG roll wywołuje biologiczną odpowiedź organizmu: reaktywuje uwalnianie tłuszczu oraz wznawia produkcję kolagenu i elastyny.

Lipomassage™ zalecany jest w seriach zabiegowych. Najlepsze rezultaty uzyskuje się po serii 15. zabiegów.

Zalety:

Ujędrnianie – głębokie zagęszczenie skóry poprzez aktywację produkcji kolagenu
i elastyny

Gładsza skóra – rozbijanie depozytorów tłuszczu, wygładzenie cellulitu, zwiększenie napięcia skóry, zmniejszenie widoczności rozstępów

Modelowanie figury  – wyszczuplanie sylwetki oraz miejscowe wymodelowanie figury w partiach szczególnie odpornych na odchudzanie (np. otłuszczenia kostek, kolan, pośladków, bioder, ud, ramion, pleców, brzucha)

Uczucie lekkości – poprawa krążenia krwi i limfy, eliminacja problemu ociężałych nóg

Relaks – rozluźnienie mięśni po wysiłku sportowym

Pozbycie się toksyn – oczyszczenie organizmu pomocą drenażu limfatycznego

Wskazania:

Nadmiar tkanki tłuszczowej, lokalne otłuszczenie, cellulit, utrata elastyczności skóry, zastoje krwi i limfy, uczucie ociężałych nóg

Przed zabiegiem:

Należy odbyć konsultację w celu wyeliminowania przeciwskazań

Rodzaj znieczulenia:

Brak/nie wymagane

Czas trwania:

W zależności od obszaru, średnio ok. 35 minut

Przebieg zabiegu:

Podczas zabiegu należy założyć specjalnie zaprojektowany kostium. Na tak przygotowane ciało lekarz działa urządzeniem masującym.

Zalecenia pozabiegowe:

Dla podtrzymania efektów po serii zabiegów zaleca się 1. zabieg raz w miesiącu, przestrzeganie zasad zdrowego odżywania i lekką gimnastykę.

Czas rekonwalescencji:

Natychmiastowa, czasami lekkie zasiniaczenia (rzadko, gdyż zabieg dostosowany jest do odporności skóry)

Telefoniczna rezerwacja wizyt/zabiegów pod nr tel. 728 840 465
Dr n. med. Tadeusz Witwicki, Klinika ONE CLINIC,
ul. Przy Bażantarni 8B lok. U3 (Kabaty), 02-793 Warszawa 

Powrót do listy